FRAKCIONOVANÝ KOKOSOVÝ OLEJ - podkladový, nosný olej

Kód: 272
21 hodnocení
711 Kč 588 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Frakcionovaný kokosový olej dōTERRA je přírodní absorpční a lehký nosný olej, který pomůže zvýšit distribuci éterického oleje a zároveň zanechá pokožku hladkou a jemnou. Též je nazýván nosným olejem.

Frakcionovaný kokosový olej je zcela rozpustný ve všech esenciálních olejích a je bezbarvý, bez zápachu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frakcionovaný kokosový olej dōTERRA je přírodní olej, který se snadno vstřebává do pokožky, což z něj činí ideální olej pro lokální použití.

Jeho změkčující účinek poskytuje uklidňující bariéru bez ucpávání pórů a je vynikající pro suchou nebo problémovou pokožku. Na rozdíl od ostatních rostlinných nosných olejů zanechává pokožku hedvábně hladkou a nemastnou.

Frakcionovaný kokosový olej je zcela rozpustný ve všech éterických olejích a je bezbarvý, bez zápachu. 

Složení:  Caprylic, capric triglyceride

Související produkty: 

Objem: 115 ml

Použití:

  • Aplikujte lokálně pro hydrataci pokožky, aniž byste ovlivnili vůni Vašeho parfému nebo směsi éterických olejů.
  • Smíchejte se s uklidňujícími oleji a vmasírujte do zátylku krku a ramen pro hlubší relaxaci.
  • Silnější esenciální oleje zřeďte právě tímto kokosovým olejem před lokální aplikací pro snížení citlivosti.

Používá se jako lehký nosný olej pro lokální použití éterických olejů terapeutické kvality. Zřeďte jednu část éterického oleje ku pěti nebo více částem frakcionovaného kokosového oleje v závislosti na citlivosti pokožky nebo podle pokynů na etiketě éterického oleje. Lze také použít k minimalizaci citlivých kožních reakcí na éterické oleje přímou aplikací na postižené místo. Pouze pro lokální použití.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.