IQ MEGA - rybí tuk - omega-3, podpora mozku, cév, kloubů, imunity

Kód: 758
12 hodnocení
1 702 Kč 1 407 Kč bez DPH
Na objednávku do 7dnů
Položka byla vyprodána…

doTERRA IQ Mega odstraňuje rybí chuť z rybího oleje a dodává čerstvou pomerančovou chuť esenciálního oleje doTERRA Wild Orange do tohoto skvěle chutnajícího a snadno polykatelného doplňku omega-3, který poskytuje 1300 mg koncentrovaných omega-3 mastných kyselin v jedné porci.

IQ Mega obsahuje základní živiny DHA a EPA pro podporu zdravého mozku, kardiovaskulárních, imunitních a kloubních funkcí. IQ Mega je určen pro každodenní užití dětmi a dospělými nejlépe s tabletami doTERRA a2z Chewable. 

Může pomoci při:

  • funkce mozku
  • imunita
  • funkce kardiovaskulární 
  • funkce kloubů

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA IQ Mega odstraňuje rybí chuť z rybího oleje a dodává čerstvou pomerančovou chuť esenciálního oleje doTERRA Wild Orange do tohoto skvěle chutnajícího a snadno polykatelného doplňku omega-3, který poskytuje 1300 mg koncentrovaných omega-3 mastných kyselin v jedné porci.

IQ Mega obsahuje základní živiny DHA a EPA pro podporu zdravého mozku, kardiovaskulárních, imunitních a kloubních funkcí. IQ Mega je určen pro každodenní užití dětmi a dospělými nejlépe s tabletami doTERRA a2z Chewable. 

Může pomoci při:

  • funkce mozku
  • imunita
  • funkce kardiovaskulární 
  • funkce kloubů

Objem: 150 ml

Esenciální mastné kyseliny (EFA) jsou živiny potřebné pro mnoho klíčových funkcí v lidském těle, včetně buněčného růstu, vývoje mozku, svalové aktivity, imunitní funkce, zdraví kloubů a mnoho dalšího. Zatímco některé mastné kyseliny mohou být produkovány uvnitř těla, esenciální mastné kyseliny naše tělo není schopné produkovat samo, musíme se spolehnout na vhodné potraviny, aby nám dodaly tyto důležité živiny. Dvě primární esenciální mastné kyseliny jsou omega-6 a omega-3 mastné kyseliny. Moderní věda naznačuje, že pro optimální zdraví by lidé měli konzumovat poměr omega-6 k omega-3 esenciálním mastným kyselinám v poměru 1: 1. Bohužel vzhledem k nadbytku omega-6 mastných kyselin v rostlinných olejích a naší rostoucí spotřebě smažených a mastných potravin obsahuje západní strava omega-6 mastné kyseliny v poměru až 15 ku 1. Zatímco naše strava musí obsahovat Omega-6 mastné kyseliny jako základní živiny pro život, nepřiměřená konzumace omega-6 mastných kyselin a nezdravých hydrogenovaných nebo trans-tuků byla spojena s hlavními zdravotními problémy. Studie také spojují nízký příjem omega-3 mastných kyselin s vyšší prevalencí problémů duševního zdraví.

Naopak, existuje obrovské množství vědeckých informací podporujících zdravotní přínosy zvyšování příjmu omega-3 mastných kyselin ve stravě. Studie prokázaly, že zvýšení spotřeby omega-3 mastných kyselin má pozitivní vliv na kardiovaskulární zdraví a funkci mozku a pomáhá podporovat imunitu. Bylo prokázáno, že zvýšená konzumace omega-3 mastných kyselin má pozitivní dopad na zdraví kloubů, pohyblivost a zdraví kůže. 

Omega-3 živina DHA je nezbytná pro podporu komunikace nervových buněk v mozku, očích a nervovém systému. DHA jako faktor určující růst a výkon mozku podporuje normální paměť, koncentraci, kontrolu pozornosti, bdělost a pozitivní náladu. Konstantní přísun DHA je také nezbytný pro sítnici a makulu, pro podporu zdravého zraku. Mnoho rolí DHA z něj činí jednu z nejdůležitějších molekul v mozku.

Obnova rovnováhy omega-3 až omega-6 mastných kyselin je důležitým krokem k udržení zdraví vašeho těla. Toho lze dosáhnout snížením příjmu potravin s vysokým obsahem omega-6 mastných kyselin a zvýšením příjmu potravin, které jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny. Ryby jsou vynikajícím zdrojem dietních omega-3 mastných kyselin, ale omega-3 lze také najít v řepkovém oleji a v olejích některých ořechů a semen. Kvůli rostoucí úzkosti nad hladinou toxinů a těžkých kovů přítomných v mnoha světových oceánech není denní konzumace ryb jako zdroje omega-3 mastných kyselin pro některé spotřebitele přijatelná. Jako řešení jedna porce IQ Mega® poskytuje 1300 mg čistých, mikrofiltrovaných mořských lipidů s 900 mg DHA a 400 mg EPA omega-3 esenciálních mastných kyselin testovaných tak, aby překročily požadavky na toxiny a těžké kovy.

Návod k použití
Užívejte 1 čajovou lžičku denně. Uchovávejte mimo dosah přímého tepla a světla. Po otevření nechte v chladu a spotřebujte do 100 dnů. Při chlazení může produkt změnit vzhled. Lahvičku udržujte pevně uzavřenou, aby byla zachována čerstvost.

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.