BRAVE - dětská směs pro odvahu - povzbuzení smyslů, sebevědomí, úzkost, stres

Kód: 197
3 hodnocení
1 019 Kč 842 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra Brave - směs pro odvahu - vkročte do každého dne s jistotou a vírou. Olej Brave obsahuje oleje planý pomeranč, amyris, vonokvětka a skořice odborně smíchané s frakcionovaným kokosovým olejem a umožňuje šetrné a rychlé použití. Díky své výrazné a hřejivé vůni je směs Brave ideální, potřebujete-li povzbudit a dodat sílu, když cítíte, že vám chybí motivace.

Může pomoci při:

 • podpora sebevědomí
 • povzbuzení smyslů
 • úzkost, uklidnění
 • odbourání stresu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Vkročte do každého dne s jistotou a vírou. Olej Brave obsahuje oleje planý pomeranč, amyris, vonokvětka a skořice odborně smíchané s frakcionovaným kokosovým olejem a umožňuje šetrné a rychlé použití. Díky své výrazné a hřejivé vůni je směs Brave ideální, potřebujete-li povzbudit a dodat sílu, když cítíte, že vám chybí motivace. Směs Brave obsahuje jedinečný esenciální olej ze dřeva stromu amyris, který pomáhá vytvořit klidné prostředí. Máte-li před sebou velkou (či menší) životní zkoušku, přejeďte kuličkou Brave po chodidlech a hřbetech rukou pro posílení odvahy a pozitivního myšlení společně s pocitem jistoty, že dokážete zvládnout cokoli.

Může pomoci při: 

 • podpora spánku
 • uklidnění při rozrušení
 • cestovní horečka
 • růst zubů
 • náladovost, hněv

 

Aromatický popis: Hřejivý, citrusový, květinový, s kořeněným nádechem

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: planý pomeranč, amyris, vonokvětka a skořice v základu z frakcionovaného kokosového oleje


Tipy na použití:

 • Používejte směs pro odvahu Brave pohodlně v průběhu celého dne, abyste navodili pocity důvěry.

 • Směs Brave také použijte před každou novou nebo jinou zvláštní situací, potřebujete-li si dodat odvahu a pocit sebedůvěry.

 • Použití jako vůně: Přejeďte kuličkou po špercích fungujících jako difuzéry, po přírodním dolomitu nebo lávových kamenech.

 • Použití na pokožku: Naneste na požadované místo. Určeno k použití pod dohledem dospělého.

Emocionální rovnováha: bázlivý x odvážný

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Může dojít ke zvýšené citlivosti kůže. Jste-li v lékařském ošetření, měli byste se poradit se svým lékařem. Zamezte styku s očima, vnitřkem uší, ústy a s citlivými místy na pokožce. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení ani předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.