KIDS OIL COLLECTION - dětská sada ochranných olejů

Kód: 260
+dárek
46 hodnocení
4 955 Kč 4 095 Kč bez DPH
Na objednávku do 7dnů
Položka byla vyprodána…

doTerra Kids Collection je jedinečná kolekce směsí esenciálních olejů, při jejíž tvorbě měla dōTERRA na mysli právě DĚTI. 

7 jedinečných směsí olejů v balení 10 ml roll-onů: 

7 směsí olejů v praktickém balení roll-on pro snadnou aplikaci, vše pohodlně zabaleno v cestovní taštičce doplněno o dokonalé silikonové návleky na víčka, díky kterým si můžete olej připnout například na pásek nebo popruh batohu a mít ho stále po ruce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať už jste zkušený odborník nebo jste ve světě éterických olejů nový, kolekce dōTERRA Kids je kompletní a hotová sada esenciálních olejů pro celé tělo, která je navržena tak, aby umožnila rodičům vědomě pečovat o zdraví svých nejmenších. Tyto směsi esenciálních olejů, speciálně vyvinuté pro rozvoj mysli, těla a emocí, mají jedinečné terapeuticky vyvážené kombinace, aby poskytovaly silné výhody a zároveň byly šetrné k jemné kůži.

Sada obsahuje:


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.