CALMER - dětská zklidňující směs - cestovní horečka, podpora spánku, uklidnění

Kód: 203
28 hodnocení
930 Kč 769 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Zklidňující směs doTerra Calmer podporuje atmosféru klidu a míru, chvíle před spaním promění v mírumilovný a potěšující zážitek. Je vhodný zejména pro děti.

Směs Calmer, kombinace zklidňujících účinků esenciálních olejů levandule, kananga, strom bódhi a heřmánek římský v pohodlné a bezpečné formě podání společně s přínosnými hydratačními vlastnostmi frakcionovaného esenciálního oleje, se může stát součástí vašeho večerního rituálu. 

Může pomoci při: 

 • podpora spánku
 • uklidnění při rozrušení
 • cestovní horečka
 • růst zubů
 • náladovost, hněv

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Může pomoci při: 

 • podpora spánku
 • uklidnění při rozrušení
 • cestovní horečka
 • růst zubů
 • náladovost, hněv

 

Zklidňující směs Calmer podporuje atmosféru klidu a míru, chvíle před spaním promění v mírumilovný a potěšující zážitek.

Směs Calmer, kombinace zklidňujících účinků esenciálních olejů levandule, kananga, strom bódhi a heřmánek římský v pohodlné a bezpečné formě podání společně s přínosnými hydratačními vlastnostmi frakcionovaného esenciálního oleje, se může stát součástí vašeho večerního rituálu. Esenciální oleje kananga a strom bódhi, jedinečné složení směsi Calmer, podporují pocity uvolnění. Když vaše mysl i tělo potřebují nabrat novou sílu, naneste Calmer na zápěstí, vdechujte a odpočívejte.

Aromatický popis: sladká, květinová, lehce dřevitá

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: esenciální oleje levandule, kananga, strom bódhi a heřmánek římský v základu


Tipy na použití:

 • Přejeďte kuličkou zezadu po šíji a po hrudi, abyste navodili pocity klidu a ztišení.

 • Večer naneste Calmer na zápěstí svého dítěte, směs mu pomůže, aby pocítilo slastné uvolnění.

 • Před spaním naneste na chodidla, pomůže vám to, abyste se zklidnili a připravili na spánek.

 • Použití jako vůně: Přejeďte kuličkou po špercích fungujících jako difuzéry, po přírodním dolomitu nebo lávových kamenech.

 • Použití na pokožku: Naneste na požadované místo. Určeno k použití pod dohledem dospělého.

Emocionální rovnováha: rozrušený x uklidněný 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Může dojít ke zvýšené citlivosti kůže. Jste-li v lékařském ošetření, měli byste se poradit se svým lékařem. Zamezte styku s očima, vnitřkem uší, ústy a s citlivými místy na pokožce. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení ani předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.