STEADY - dětská uzemňující směs - koncetrace, vývoj mozku, ADHA, strachy

Kód: 205
18 hodnocení
720 Kč 595 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Dětská uzemňující směs doTerra Steady, skvělá pro každodenní použití nebo dle potřeby, má decentní, lákavou a lehce ovocnou vůni, která může pomoci posílit pocity uvolnění a klidu.

Může pomoci při:

 • uklidňující učinek
 • podpora koncentrace
 • vývoj mozku, ADHD
 • na strach, smutek, deprese, změna nálad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská uzemňující směs doTerra Steady, skvělá pro každodenní použití nebo dle potřeby, má decentní, lákavou a lehce ovocnou vůni, která může pomoci posílit pocity uvolnění a klidu.

Může pomoci při:

 • uklidňující učinek
 • podpora koncentrace
 • vývoj mozku, ADHD
 • na strach, smutek, deprese, změna nálad

Detailní popis produktu

Uzemňující směs Steady, skvělá pro každodenní použití nebo dle potřeby, má decentní, lákavou a lehce ovocnou vůni, která může pomoci posílit pocity uvolnění a klidu. Směs Steady čerpá z jedinečných přínosů esenciálních olejů amyris, jedle balzámová, koriandr (semeno) a Magnolie dokonale smíchaných s frakcionovaným kokosovým olejem, aby působila zklidňujícím účinkem na všechny typy pokožky. Amyris a Jedle balzámová jsou hřejivé dřevité oleje podporující pocity útěchy. Když se cítíte přetíženi, přejeďte aplikátorem se směsí Steady po zátylku nebo zápěstí a zhluboka se nadechněte, naleznete tak rovnováhu. Steady je skvělá každodenní směs, která povznáší náladu a zmírňuje podrážděnou pokožku.

Aromatický popis: piniová, ovocná, lehce dřevitá

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: amyris, jedle balzámová, koriandr a magnólie v základu z frakcionovaného kokosového oleje


Tipy na použití:

 • Díky své schopnosti zklidnit pokožku a emoce se může Steady používat ve chvílích úzkosti a tísně, kdy ztiší mysl a upokojí tělo.

 • Použijte směs Steady k posílení pocitů klidu a míru po celý den.

 • Po dni nabitém událostmi naneste směs dozadu na šíji nebo na chodidla k posílení pocitů vyrovnanosti.

 • Použití jako vůně: Přejeďte kuličkou po špercích fungujících jako difuzéry, po přírodním dolomitu nebo lávových kamenech.

 • Použití na pokožku: Naneste na požadované místo. Určeno k použití pod dohledem dospělého.

 Emocionální rovnováha:  rozrušený x propojený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Může dojít ke zvýšené citlivosti kůže. Jste-li v lékařském ošetření, měli byste se poradit se svým lékařem. Zamezte styku s očima, vnitřkem uší, ústy a s citlivými místy na pokožce. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.