THINKER - dětská směs na soustředění - uklidnění mentálního stresu, paměť

Kód: 207
19 hodnocení
788 Kč 651 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra Thinker - směs na soustředění - ideální pro každého a pro každodenní použití, je optimálním pomocníkem v prostředí, které je plné rušivých podnětů.Thinker, jejímž posláním je posílit schopnost udržet bdělou a jasnou mysl, je skvělým společníkem v situacích, kdy je nutné udržet  pozornost a soustředit se.

Může pomoci při:

 • podpora učení
 • soustředění
 • uklidnění mentálního stresu
 • paměť

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Thinker - směs na soustředění - ideální pro každého a pro každodenní použití, je optimálním pomocníkem v prostředí, které je plné rušivých podnětů.Thinker, jejímž posláním je posílit schopnost udržet bdělou a jasnou mysl, je skvělým společníkem v situacích, kdy je nutné udržet  pozornost a soustředit se.

Může pomoci při:

 • podpora učení
 • soustředění
 • uklidnění mentálního stresu
 • paměť

Detailní popis produktu

Směs na soustředění Thinker, ideální pro každého a pro každodenní použití, je optimálním pomocníkem v prostředí, které je plné rušivých podnětů.Thinker, jejímž posláním je posílit schopnost udržet bdělou a jasnou mysl, je skvělým společníkem v situacích, kdy je nutné udržet  pozornost a soustředit se. Thinker je přírodní prostředek, jak se cítit bdělejší, díky svému složení esenciálních olejů vetiver, máta peprná,  mandarinka klementina a rozmarýn v dokonalé kombinaci s frakcionovaným kokosovým olejem vhodným pro citlivou pokožku. Přejeďte kuličkou směsí Thinker po spáncích, zápěstí a vzadu po šíji, pomůže vám vnést jasno do konkrétní situace. Díky povznášejícím přínosům Mandarinky klementiny Thinker pomáhá podpořit snahu vytrvat v rozdělané práci. Unikátní aroma, bylinkové a nasládlé, pomáhá vyjasnit nepřehledné a zmatené situace. Abyste vytvořili nápomocné a pozitivní prostředí pro větší kreativitu a soustředěnost, zařaďte Thinker do svého každodenního studijního režimu.

Aromatický popis: zemitá, mátová, bylinková

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: vetiver, máta peprná, mandarinka klementina a rozmarýn v základu z frakcionovaného kokosového oleje


Tipy na použití:

 • Mějte Thinker po ruce ve své kabelce nebo v batůžku dítěte a naneste směs odpoledne pro zajištění pozornosti a vytrvalosti při plnění úkolů.

 • Použijte Thinker, když potřebujete pozitivní vzpruhu.

 • Když použijete směs Thinker při učení, napomůžete vstřebání učiva a podpoříte kreativitu.

   

 • Přejeďte kuličkou po zápěstí nebo rukou a vdechujte, posílíte jasnou mysl.

 • Použití jako vůně: Přejeďte kuličkou po špercích fungujících jako difuzéry, po přírodním dolomitu nebo lávových kamenech.

 • Použití na pokožku: Naneste na požadované místo. Určeno k použití pod dohledem dospělého.

Emocionální rovnováha: roztržitý x zaměřený

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Může dojít ke zvýšené citlivosti kůže. Jste-li v lékařském ošetření, měli byste se poradit se svým lékařem. Zamezte styku s očima, vnitřkem uší, ústy a s citlivými místy na pokožce. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.