Lumo difuzér

Kód: 278
64 hodnocení
2 460 Kč 2 033 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

OPĚT HO TU MÁME !!!

Unikátní difuzér doTerra Lumo je snad jedním z nejoblíbenějších difuzéru dōTERRA, a to díky části z javorového dřeva, která přináší část přírody rovnou k Vám domů.

Difuzér doTerra Lumo má sedm různých možností barev osvětlení inspirovaných přírodou. Světla tohoto difuzéru dodají každé místnosti v domě nebo kanceláři krásnou barvu a navíc do místnosti uvolní vůni éesenciálních olejů dōTERRA společně s jejich výhodami. Tyto překrásně jemné barvy pozitivně ovlivňují naše emoce.

Velice výkonný difuzér.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní difuzér Lumo je snad jedním z nejoblíbenějších difuzéru dōTERRA, a to díky části z javorového dřeva, která přináší část přírody rovnou k Vám domů.

Difuzér Lumo má sedm různých možností barev osvětlení inspirovaných přírodou. Světla tohoto difuzéru dodají každé místnosti v domě nebo kanceláři krásnou barvu a navíc do místnosti uvolní vůni esenciálních olejů dōTERRA společně s jejich výhodami.

Difuzér je možno programovat na 2 nebo 5 nepřetržitých hodin prvozou nebo 10 hodin s přerušovaným provozem (5 minut zapnuto, 5 minut vypnuto).

Lumo je ultrazvukový difuzér, tedy využívá vodu a elektronické frekvence k výrobě jemné mlhy z vody a esenciálního oleje. Ultrazvukové vibrace jsou vytvářeny pomocí malého disku pod vodní hladinou, což způsobuje, že se esenciální olej štěpí na maličké mikročástice, které tělo mnohem snáze absorbuje.

Difuzér je včetně elektrického kabelu se zástrčkou.

Provoní místnosti o rozloze až 50 metrů čtverečních. Velice výkonný difuzér.

Difuzér je dodáván samostatně, bez esenciálních olejů. 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.