Petal difuzér 2.0

Kód: 279
212 hodnocení
1 766 Kč 1 460 Kč bez DPH
Na objednávku do 7dnů
Položka byla vyprodána…

doTerra Petal difuzér vytváří relaxační mlhu, měkké bílé okolní světlo.

Provoní místnost o rozloze až 30 čtverečních metrů. Vhodný do dětských pokojů, ložnic, ale i obývacího pokoje.

Zvolit si můžete nastavitelný mlhový výkon 2 nebo 6 hodin nepřetržitě nebo 12 hodin přerušovaně.

Difuzér je včetně elektrické zástrčky. 

Přidejte svůj esenciální olej podle výběru a jednoduše si užijte širokou škálu výhod zvoleného oleje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Petal difuzér vytváří relaxační mlhu, měkké bílé okolní světlo a provoní místnost o rozloze až 30 čtverečních metrů. Zvolit si můžete nastavitelný mlhový výkon 2 nebo 6 hodin nepřetržitě nebo 12 hodin přerušovaně. Difuzér je včetně elektrické zástrčky. Přidejte svůj esenciální olej podle výběru a jednoduše si užijte širokou škálu výhod zvoleného oleje.

Provoz: 2 a 6 hodin nepřetržitého a 12 hodinového přerušovaného (5 min zapnuto, 5 min vypnuto) nastavení difuzéru


Volitelné nastavení osvětlení: noční světlo nebo bez světla


Velmi jemná mlha pokryje až 30 metrů čtverečních.


Jednoduchý 3dílný difuzér pro snadné a pohodlné použití s esenciálními oleji dōTERRA.

Automatické vypnutí při vypaření vody.

Difuzér je včetně elektrického kabelu se zástrčkou.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.