SALUBELLE BEAUTY Blend - obnova buněk, těžké kovy, jizvy, popáleniny, na strije

Kód: 530
26 hodnocení
3 194 Kč 2 640 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTerra Salubelle (olej duchovního vzhledu) směs proti stárnutí, pomáhá udržet Vaší pleť krásnou. Je dokonalým pomocníkem při výskytu jizev a jejich následném zmizení. Tato jedinečná směs obsahuje nejvzácnější oleje z růže, slaměnky, myrhy, santalové dřevo, kadidlo, levandule. Pomáhá zamezovat tvorbu vrásek, snížuje výskyt skvrn na pokožce,  podporuje mladistvý vzhled pokožky,  podporuje hladší a zářivý vzhled pleti, je určen na nedokonalosti pleti. 

Můžete použít při :

 • obnova buněk
 • odstraňuje těžké kovy a skvrny - stařecké, jaterní
 • popálení sluncem
 • hojení jizev a ran na pokožce
 • ošetřuje vrásky a zralou pleť
 • na strije

Detailní informace

Detailní popis produktu

Patentovaná směs obsahuje nejvzácnější esenciální oleje používané odedávna pro své zkrášlující vlastnosti. Zkrášlující směs Salubelle byla vyvinuta na podporu a výživu pokožky, současně pomáhá omezit faktory, které přispívají ke stárnutí pleti. Lze ji aplikovat přímo na ránu, kterou krásně zacelí a pomáhá obnovit a uzdravit poškozenou kůži. Tyto jedinečné esenciální oleje byly vybrány odborníky tak, aby pomáhaly zachovat hladší, zářivější a mladistvou pokožku. Salubelle se snadno vstřebá do pokožky, aby omezila vznik jemných rýh, vrásek a zmírnila stárnutí pleti. Praktickým kuličkovým aplikátorem se směs Salubelle snadno nanáší na obličej, šíji a dekolt. 

Můžete použít při :

 • obnova buněk
 • odstraňuje těžké kovy a skvrny - stařecké, jaterní
 • popálení sluncem
 • hojení jizev  a ran na pokožce
 • ošetřuje vrásky a zralou pleť
 • na strije
 • tenkou vrstvu Salubelle naneste na obličej, šíji a dekolt, poté naneste ještě jednou na problematická místa pokožky. 
 • nanášejte k zmírnění výskytu skvrn na pokožce. 
 • používejte jako součást své ranní a večerní péče o obličej.

Objem: 10 ml

Lokální použití: Přímo nanést na konkrétní místo. 

Popis vůní: dřevitá, kořeněná, bohatá, svěží


Hlavní složky:  nejvzácnější esenciální oleje květ Růže, Slaměnky, Myrha, Kadidlo (Frankinsence), Havajské santalové dřevo, Levandule  

Emocionální rovnováha: bez naděj x inspirující


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení.