DIGESTZEN Touch - Zengest- směs na trávení - pálení žáhy, rozpouštění hlenu, střevní obtíže

Kód: 212
8 hodnocení
1 004 Kč 830 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTERRA DigestZen Touch je ohromující směs na zažívací obtíže. Kuličkový aplikátor umožňuje okamžité masážní použití.  Pomáhá při pocitu pálení žáhy či refluxu. Je to skvělý pomocník proti nadýmání. Je určen i pro miminka. Dokáže rozpouštět i hleny, takže je skvělým pomocníkem i při respiračních onemocněních. Verze Touch je připravena k použití pro osoby s citlivou pokožkou, a to díky ředění s frakcionovaným kokosovým olejem. Zengest Vás ohromí a téměř okamžitě uleví od potíží. 

Můžete použít při:

 • trávicí problémy
 • pálení žáhy
 • průjem, zácpa
 • při zahlenění - rozpouští hleny
 • potravinové intoleranci
 • Crohnova choroba 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA DigestZen Touch je dokonalá směs olejů při zažívacích obtížích. Dokáže však i rozpouštět hleny, takže je skvělým pomocníkem i při respiračních onemocněních.  Směs Zengest = DigestZen  se vyplatí mít vždy po ruce  - doma, v práci nebo na cestách.

Můžete použít při:

 • trávicí problémy
 • pálení žáhy
 • průjem, zácpa
 • při zahlenění - rozpouští hleny
 • potravinové intoleranci
 • Crohnova choroba 

Zklidňující směs ZenGest je kombinováno s frakcionovaným kokosovým olejem v DigestZen Touch pro jemné lokální použití.

Esenciální oleje z anýzu, máty peprné, zázvoru, rasce, koriandru, estragonu a fenyklů jsou známé svou schopností zmírňovat účinky nevolnosti při cestování a žaludeční nevolnosti.

DigestZen - Zengest napomáhá rozpouštět hleny, a tudíž je velkým pomocníkem i při respiračních onemocnění díky inhalaci nebo lokální aplikaci. dōTERRA DigestZen Touch je ideální pro ty, kdo chtějí výhody éterického oleje DigestZen ve zředěné verzi pro jemnou nebo citlivou pokožku.

Aromatický popis: kořenitá, sladká, mátová, lékořicová

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: zázvor, máta peprná, estragon, fenykl, kmín, koriandr semínko, anýz

Proč mám tuto směs ráda: "Při pocitu bouřky v žaludku nebo pálení žáhy mi stačí jej aplikovat, a je po obtížích. Ten byste měli mít vždy u sebe, stejně jako mám já :-)."


Tipy k použití:

 • Vezměte s sebou na cestování pro zmírnění efektů nevolnosti z cestování.
 • Aplikujte na břicho nebo plosky nohou po konzumaci velkého množství jídla, kdy se cítíte přeplnění.
 • Mějte ho po ruce během letu nebo cestování obecně.
 • Vhodný pro inhalaci nebo masáž. 

Aplikujte na požadovanou část těla. Přečtěte si upozornění níže.

Emocionální rovnováha: bez entuziasmu -> vyživený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Vyhněte se slunečnímu světlu nebo UV paprskům po 12 hodin po použití produktu. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.