doTerra Madagascar Vanilla - vanilka - povzbuzení sexuality, plodnost, magická harmonie

Kód: 1128
4 hodnocení
1 512 Kč 1 250 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra Madagaskcar Vanilla (olej duševního povzbuzení - rozkoš) je překrásná sladká ikona mezi esenciálními oleji! Romantická, vzrušující a nostalgická vůně nabudí ty nejsmyslnější pocity a vzpomínky.

doTerra Vanilla se ponoří hluboko do druhého energetického centra sakrální čakry, která vládne plodnosti. Když se zamyslíte nad reprodukčním tělesným systémem, má 2 základní úlohy – kreativitní tvoření a rozkoš. Vanilla je ideální při kombinaci obou úloh. Pomáhá pozdvihnout sexuální i magickou energii, která může být nasměrovaná k tvoření.

doTerra Madagaskcar Vanilla  je výtažek - vanilkový absolute (tedy extrakt nejvyšší kvality) doplněný o frakcionovaný kokosový olej.

Můžete požít při:

 • nabuzení ROZKOŠE, povzbuzení sexuality
 • plodnost
 • navození nostalgické a romantické atmosféry 
 • relaxační a uklidňující účinky (uklidňuje emoce, mysl i duši)
 • dodává jistotu

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Madagaskcar Vanilla (olej duševního povzbuzení) je překrásná sladká ikona mezi esenciálními oleji! Romantická, vzrušující a nostalgická vůně nabudí ty nejsmyslnější pocity a vzpomínky.

Vanilka, ceněná již od dob starých Aztéků a často používaná v parfémech, je jednou z nejoblíbenějších vůní na světě a zároveň jednou z nejdražších na výrobu.

doTerra Madagaskcar Vanilla  je výtažek - vanilkový absolute (tedy extrakt nejvyšší kvality) doplněný o frakcionovaný kokosový olej.

Můžete požít při:

 • nabuzení ROZKOŠE, povzbuzení sexuality
 • plodnost
 • navození nostalgické a romantické atmosféry 
 • relaxační a uklidňující účinky (uklidňuje emoce, mysl i duši)
 • dodává jistotu

doTerra Vanilla se ponoří hluboko do druhého energetického centra sakrální čakry, která vládne plodnosti. Když se zamyslíte nad reprodukčním tělesným systémem, má 2 základní úlohy – kreativitní tvoření a rozkoš. Vanilla je ideální při kombinaci obou úloh. Pomáhá pozdvihnout sexuální i magickou energii, která může být nasměrovaná k tvoření.

Pracujte s doTerra Vanilla esenciálním olejem, aby jste zhmotňovali radost a laskavost. Pomáhá při uvědomování co nás těší a učí nás používat radost a vášeň jako znamení, že jsme na správné cestě. Uklidňuje emoce, mysl i duši.

Když se cítite nervózní při vstupu do nového života, dodá vám jistotu, že lepší je vkročit s nadšením než s rozechvěním.

Je výborným pomocníkem pro mladý začínající pár nebo pokud se chcete stát maminkou či atraktivní, neodolatelnou ženou. 

Tipy na použití:

 • Rozptylujte v difuzéru přidáním k oblíbenému esenciálnímu oleji nebo směsi.
 • Přidejte kapku do nápoje a povzneste jeho chuť o level výše.
 • Používejte jako osobní vůni, stačí nanést kapku na šíji a zápěstí.
 • Přidejte několik kapek do teplé koupele.
 • Přimíchejte do hydratačního tělového mléka.

Naplňte svůj domov uklidňujícím kouzlem přidáním madagaskarské vanilky do své oblíbené směsi v difuzéru. Dodejte své ranní kávě, čaji nebo smoothie nádherně jemnou chuť s pouhým dotekem madagaskarské vanilky. Použijte ji jako podmanivou osobní vůni nebo přidejte pár kapek do koupelového oleje či tělového mléka a vychutnejte si luxusní chvíle, kdy budete vdechovat nádhernou vůni madagaskarské vanilky.

 • Rozptylování v difuzéru: Přidejte dvě až tři kapky do své oblíbené směsi esenciálních olejů.
 • Vnitřní použití: Přidejte 1 kapku do oblíbeného nápoje, využijte při pečení či vaření.
 • Lokální použití na pokožce: Aplikujte 1-2kapky na požadované místo. Můžete zředit s podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Víte že:  Vanilkovým extrakt x vanilkovým absolute 

- Vanilkové absolute není totéž co vanilkový extrakt, který se používá do produktů na pečení. Obecně platí, že vanilkový extrakt, který používáte při pečení, jsou extrakty z vanilkových bobů v alkoholovém základu. Obsahuje stopové množství minerálních látek a má řidší konzistenci než absolute.

- Zrna vanilky procházejí časově a pracovně náročným procesem, aby se plně rozvinulo jejich aroma a chuť. Zrna se rozemelou na malé kousky a pro zachování přirozeného vanilkového aroma se ve dvoustupňovém procesu extrakce používá tlakový CO2, který zachytí aromatické složky ze zrn a vytvoří absolute. Tento absolute kombinujeme s frakcionovaným kokosovým olejem a výsledkem je doTERRA Madagaskarská vanilka.

Vnitřní užití: ANO Můžete přidat jednu kapku do oblíbeného nápoje, využijte při pečení či vaření.

Lokální použití: Zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml podkladového oleje a použijte k masáži na požadovanou oblast. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. Pro osvěžující koupel zřeďte 5 kapek s 5 ml podkladového oleje a vlijte do koupele. Vytvořte si parfém smícháním 1 kapky a 10 ml podkladového oleje.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Obsah: 5ml

Emocionální rovnováha: " jsem laskavá, sexy a úplně velkolepá"

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.