CHEER - olej radosti - deprese, hysterie, úzkost

Kód: 325
11 hodnocení
1 220 Kč 1 008 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

doTerra Cheer je olej radosti. Povzbuzuje při nedostatku odvahy, potlačuje úzkost, hysterii a deprese, ovlivňuje buněčné zdraví a záněty, účinně zápasí s hladinou cukru v krvi a cholesterolem.

Slunné, optimistické aroma esenciální směsi Cheer®  vám poskytne pocit štěstí a pozitivity, když se necítíte nejlíp. Vůně vytváří energizující a pohodovou atmosféru. 

Může pomoci při:

 • depresích a nedostatku odvahy
 • projevy hysterie a úzkosti
 • buněčné zdraví, záněty
 • hladina cukru v krvi, cholesterol

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Cheer je olej radosti. Povzbuzuje při nedostatku odvahy, potlačuje úzkost, hysterii a deprese, ovlivňuje buněčné zdraví a záněty, účinně zápasí s hladinou cukru v krvi a cholesterolem.

Slunné, optimistické aroma esenciální směsi Cheer® (olej radosti) vám poskytne pocit štěstí a pozitivity, když se necítíte nejlíp. Vůně vytváří energizující a pohodovou atmosféru. Směs je povzbuzující a povznášející. 

Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !

Může pomoci při:

 • depresích a nedostatku odvahy
 • projevy hysterie a úzkosti
 • buněčné zdraví, záněty
 • hladina cukru v krvi, cholesterol

 

Aromatický popis: čerstvé, kořeněné, teplé

Objem: 5 ml

Hlavní složky: pomeranč, hřebíček, anýz, myrta citronová, zázvor, výtažek z vanilkových semen,skořice, muškátový oříšek, pakost podzemkatý 


Tipy na použití:

 • nakapejte do difuzéru pro navození uklidňujícího prostředí
 • inhalujte 1 kapku oleje přímo z dlaní 
 • vetřete na plosky nohou 
 • inhalujte před zkouškou nebo prezentací, uklidníte se 

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 1-2 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: znuděný -> inspirovaný

Související produkty:


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.