ADAPTIVE CALMING MIST - sprej pro odpočinek a relaxaci

Kód: 1045
2 hodnocení
330 Kč 273 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Doterra Adaptive Calming Mist je zklidňující sprej určen pro odpočinek a relaxaci. 

Tento zklidňující sprej, obsahuje směs esenciálních olejů dōTERRA Adaptiv, která zahrnuje esenciální oleje CPTG Levandule, Rozmarýn, Planý pomeranč, Máta klasnatá a Kopaiva. Svou konejšivou a regenerující vůní vytváří dokonalé prostředí pro relaxaci.

Použití: 

 • pro zklidnění a příjemnou vůni v autě, doma či na pracovišti
 • ideální doplněk vašich večerních rituálů

 • Vytváří sladké, citrusové, květinové aroma.

Používejte ve spojení s ostatními produkty v řadě dōTERRA Adaptiv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Doterra Adaptive Calming Mist je zklidňující sprej určen pro odpočinek a relaxaci. 

Tento zklidňující sprej, obsahuje směs esenciálních olejů dōTERRA Adaptiv, a svou konejšivou a regenerující vůní vytváří dokonalé prostředí pro relaxaci.

Použití:

 • pro zklidnění a příjemnou vůni v autě, doma či na pracovišti
 • aplikovat rozprašovačem na prádlo, ložní prádlo, čalounění či oblečení
 • vytvořte si uklidňující prostředí
 • ideální doplněk vašich večerních rituálů.

 • Vytváří sladké, citrusové, květinové aroma.

Používejte ve spojení s ostatními produkty v řadě dōTERRA Adaptiv.

Uskladnění: 

 • na suchém  místě pokojové teploty
 • nestříkejte na nábytek, podlahu ani lidi a zamezte kontaktu s pokožkou.
 • před použitím si přečtěte údaje na štítku.

Obsah: Voda (aqua), kaprylylový/kaprylový glukosid, sorbát draselný, olej ze slupek Citrus aurantium dulcis (pomeranč), olej z Lavandula angustifolia (levandule), benzoát sodný, olej z pryskyřice Copaifera coriacea/ langsdorffii/ officinalis/reticulata, olej z květů/listů/stonku Mentha spicata, olej z květů Michelia alba, decyl alkohol, olej z listů/stonku Rosmarinus officinalis (rozmarýn), kaprylyl alkohol, olej z květů Citrus aurantium amara (hořký pomeranč), olej z pryskyřice Liquidambar acalycina/ formosana, glukóza

 

Obsahuje zklidňující směs dōTERRA Adaptiv, která zahrnuje esenciální oleje CPTG Levandule, Rozmarýn, Planý pomeranč, Máta klasnatá a Kopaiva.

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.