ADAPTIV BLEND - posílení nervového systému - změny nálad, menopauza, závislosti, hněv

Kód: 701
15 hodnocení
1 695 Kč 1 401 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

DoTerra Adaptiv blend (olej přizpůsobení) je patentovaná směs na posílení nervového systému. Podporuje nás při zvládání různých stresových situací či při aklimatizaci v  novém prostředí. Adaptiv je nejlepší přírodní dostupný nástroj na pomoc zvládnutí každodenního stresu, napětí, úzkosti, nepokoje a obav.

Pokud se cítíme unavení nebo neklidní, nerozhodní nebo podráždění, směs Adaptive je to pravé, co dokáže pomoci našemu tělu a mysli zůstat v rovnováze.

DoTerra  Aditiv je směs esenciálních olejů, bez které se v dnešní velmi vypjaté, neustále se měnící a stresující době, neobejdete! Díky bohu za ní ! 

Můžete použít při:

 • chaotické prostředí a situace
 • hněv, vztek, nepřizpůsobivost
 • změna nálad z důvodu menopauzy a deprese
 • nezájem, nedostatek motivace
 • závislost, posedlost
 • nízká koncentrace

Detailní informace

Detailní popis produktu

DoTerra Adaptiv blend je patentovaná směs na posílení nervového systému. Podporuje nás při zvládání různých stresových situací či při aklimatizaci v  novém prostředí. Adaptiv je nejlepší přírodní dostupný nástroj na pomoc zvládnutí každodenního stresu, napětí, úzkosti, nepokoje a obav.

Levandule, magnólie, neroli a ambrovník mají zklidňující účinky, zatímco divoký pomeranč a máta klasnatá povzbuzují a povznášejí. Kromě toho copaiba (podporuje funkce mozku) a rozmarýn pomáhají uklidnit vystupňované emoce.

Pokud se cítíme unavení nebo neklidní, nerozhodní nebo podráždění, směs Adaptive je to pravé, co dokáže pomoci našemu tělu a mysli zůstat v rovnováze.  

DoTerra Aditiv je směs esenciálních olejů, bez které se v dnešní velmi vypjaté, neustále se měnící a stresující době, neobejdete! Díky bohu za ní ! 

Můžete použít při:

 • chaotické prostředí a situace
 • hněv, vztek, nepřizpůsobivost
 • změna nálad z důvodu menopauzy a deprese
 • nezájem, nedostatek motivace
 • závislost, posedlost
 • nízká koncentrace

NÁVOD K POUŽITÍ (masážní a difuzní užití)

• Ponořte se do relaxačního koupele s koupelovou solí, do kterého přidáte tři až čtyři kapky této směsi.
• Na uklidňující masáž smíchejte tři kapky s frakcionovaným kokosovým olejem.
• Rozptylte olej v jakékoli místnosti pomocí difuzéru  a podpořte soustředěné a klidné nastavení mysli.
• Naneste jednu kapku na ruce, rozetřete a vdechněte. Opakujte dle potřeby v průběhu dne.

Objem: 15 ml

Aromatické použití: Přidejte 3 až 4 kapky do Vámi zvoleného difuzéru.


Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast masážně, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. Pro vytvoření parfému smíchejte 1 kapku s 10 kapkami základového oleje.

Složení: olej z kůry Citrus aurantium dulcis (pomeranč), olej Lavandula angustifolia (levandule), olej z pryskyřice Copaifera coriacea / Langsdorffii / Officinalis / reticulata, olej z květů / listů / stonků Mentha spicata, olej z květů Michelia alba, olej z lístků / stonků Rosmarinus officinalis (rozmarýn), olej z květů Citrus aurantium amara (kyselý pomeranč), olej z pryskyřice Liquidambar acalycina / formosana, limonen *, linalool *

Popis aroma: sladké, citrusové, květinové

Pozor na sluníčko, vytváří  fotosenzitivitu !

Emocionální rovnováha: rozčílený x pokojný

Související produkty:


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.