EXFOLIATING BODY SCRUB - Exfoliační tělový peeling

Kód: 952
3 hodnocení
864 Kč 714 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra Exfoliating Body Scrub - Exfoliační tělový peeling je přírodní peeling s vonnými oleji CPTG® Divoký pomeranč, Grapefruit a Zázvor, které se jemně odlupují a zjemňují pokožku

 • čistí pokožku
 • jemně se rozpouští
 • zanechá tělo velmi jemné a nasáté esencemi olejů
 • zůstane Vám pocit jako byste se příjemně nakrémovali, ale nejste mastní

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Exfoliating Body Scrub - Exfoliační tělový peeling je přírodní, hýčkající, tělový peeling, který se jemně odlupuje a zjemňuje a vyhlazuje pokožku díky cukrové třtině, zanechává ji zdravou a přirozeně lesklou.

Tento luxusní peeling s esenciálními oleji CPTG® z divokého pomeranče, grapefruitu a zázvoru poskytuje domácí lázeňský zážitek, který láká smysly, rozmazluje tělo a zahřeje duši. Exfoliační tělový peeling doTERRA SPA, který je složen z bohaté směsi kukui, makadamie a kokosových olejů, odstraňuje nejen odumřelé buňky pomocí slupování, ale nahrazuje nezbytnou hydrataci, aby pokožka vypadala hladce a jemně.

Návod k použití
Rovnoměrně naneste na vlhké tělo a jemně masírujte nohy, lokty a jakoukoli jinou oblast, která vyžaduje čištění. Důkladně opláchněte.

Výhody:

 • Esenciální oleje z divokého pomeranče a grapefruitu čistí pokožku.
 • Zázvorový vonný olej zklidňuje a zahřívá pokožku.
 • Díky přírodní cukrové třtině se peeling z pokožky jemně odlupuje.
 • Slunečnicový olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, které vyhlazují a zjemňují
  pokožku.
 • Sladký mandlový olej slouží jako zvlhčovač a zajišťuje hladké mazání po pokožce.
 • Olej z ořechů Kukui zklidňuje a zvlhčuje pokožku bez následného pocitu mastnosti

Objem: 226g


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.