SMOOTHING CONDITIONER - vyhlazující kondicionér

Kód: 961
2 hodnocení
756 Kč 625 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

doTERRA Smoothing Conditioner - vyhlazující kondicionér  má profesionální recepturu z rostlinných výtažků a přírodních bílkovin, které zanechávají vlasy zářivé a zdravé.

  • Rostlinné výtažky zajišťují zachování a ochranu barvy vlasů a také lipidy, které podporují zdravě vypadající vlasy.
  • Směs esenciálních olejů Levandule, Máty peprné, Majoránky, Cedrového dřeva, Rozmarýnu, Niaouli a Eukalyptu pomáhá udržovat pokožku hlavy čistou a zdravou.
  • Vlasy se dají perfektně rozčesat a jsou lehké a vzdušné.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DōTERRA Salon Essentials Ochranný koncidionér zahrnuje také patentovanou směs esenciálních olejů CPTG® speciálně vybraných k oživení vlasů. Díky dalším přírodním složkám vypadají vlasy silné a zdravé. Nanotechnologie vyhlazuje vlasy a poskytuje antistatický účinek, který udržuje prameny vlasů srovnané během úpravy.  Konečný vzhled vlasů je hladký a zdravě vypadající.

Návod k použití
Lokální: Po použití šamponu rovnoměrně vmasírujte do mokrých vlasů. Počkejte jednu minutu a poté důkladně opláchněte.

Hlavní výhody
- Výtažky z rostlin zajišťují zachování a ochranu barvy vlasů a také lipidy, které podporují zdravě vypadající vlasy.
- Směs esenciálních olejů CPTG® z levandule, máty peprné, majoránky, cedrového dřeva, lavandinu, rozmarýnu, niaouli a eukalyptu pomáhá udržovat pokožku hlavy čistou a zdravou.

 Objem: 250 ml


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.