ON GUARD ROAMING HAND WASH - pěnivé mýdlo na ruce

Kód: 356
1 hodnocení
786 Kč 650 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

On Guard roaming hand wash je pěnivé mýdlo na ruce.

Je to jemná a zdravá alternativa klasických mýdel, které mohou vysušovat a dráždit citlivou pokožku. Obsahu esenciální oleje ze směsi On guard. Vůně citrusu a hřebíčku oživuje smysly a navodí osvěžující příjemnou atmosféru.  Je velmi příjemný i na intimní hygienu. Vždy se musí ředit vodou a tím vznikne čistící pěna. 

  • Jemně  čistí a zjemňuje ruce 
  • zklidňuje pokožku
  • má vyvážené PH tak, aby nenarušoval přirozené ochranné bariéry pokožky
  • oživuje Vaše smysly během a po použití, díky kořeněné a citrusové vůni
  • zbavuje pokožku od škodlivých látek, virů a baktérií

Detailní informace

Detailní popis produktu

On Guard roaming hand wash je pěnivé mýdlo na ruce.

Je to jemná a zdravá alternativa klasických mýdel, které mohou vysušovat a dráždit citlivou pokožku. Obsahu esenciální oleje ze směsi On guard. Vůně citrusu a hřebíčku oživuje smysly a navodí osvěžující příjemnou atmosféru. Je velmi příjemný i na intimní hygienu. Vždy se musí ředit vodou a tím vznikne čistící pěna. 

On Guard pěnivé mýdlo čistí a zanechává jemné ruce po celý den, má vyvážené pH a tím chrání pokožku před vlhkostí z okolí.

Síla esenciálních olejů doTERRA zvyšuje čistící funkci a svou citrusovou vůní oživuje smysly a navozuje osvěžující atmosféru. 

Pro vytvoření pěny použijte pěnivý dávkovač na mýdlo.

Objem: 473 ml

Použití: Zmáčkněte jednou nebo podle potřeby dvakrát dávkovač mýdla a vytvořte na rukou pěnu. Teplou vodou jemně opláchněte. 

Složení: Aqua, Sodium Cocoyl Glutamate, Polysorbate 20, Sodium Lauroamphoacetate, Phenoxyethanol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Caprycyl Glycol, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Disodium EDTA, Cinnamal, Eugenol, Limonene


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.