ZENDOCRINE Softgels - detox jater, žlučník, ledviny, močové cesty

Kód: 929
16 hodnocení
960 Kč 793 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doterra Zendocrine softgels je odborně složená směs vytvořená s cílem detoxikovat tedy očistit systémy vašeho těla. Pomáhá očistit tělo od toxinu a volných radikálů.  Napomáhá čistit filtrační orgány jako jsou játra, žlučník, ledviny, močové cesty. Podporuje přirozenou schopnost těla zbavovat se nežádoucích látek. 

Můžete použít na:

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doterra Zendocrine softgels je odborně složená směs vytvořená s cílem detoxikovat tedy očistit systémy vašeho těla. Pomáhá očistit tělo od toxinu a volných radikálů.  Napomáhá čistit filtrační orgány jako jsou játra, žlučník, ledviny, močové cesty. Podporuje přirozenou schopnost těla zbavovat se nežádoucích látek. Tato silná směs kombinuje rozmarýn, koriandr a jalovec, známé svými detoxikačními vlastnostmi a schopností podporovat zdravou funkci jater a ledvin, zatímco mandarinka a pelargónie mají čistící účinek.  

Zendocrine pomáhá očistit tělo od toxinů a volných radikálů, které mohou zpomalit tělesné systémy a zanechat pocit těžkosti.

Můžete použít na:

 

Objem: 60 kapslí

Tip na použití:


Vnitřní: užívejte podle potřeby 1kapsli dvakrát až třikrát denně.

Zendocrine softgels umožňuje lehký způsob užití kdekoliv na cestách.

Stejný obsah je u esenciálního oleje Zendocrine 15ml.

 

Složení: Mandarinková kůra, rozmarýnový list, pelargónie květ / list, jalovcové bobule, éterické oleje z koriandru.

Popis vůně: bylinná, mírně štiplavá, květinová


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.