AIR DROPS - větrové bonbóny - zahlenění, rýma, kašel

Kód: 470
9 hodnocení
797 Kč 659 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTERRA Air Drops jsou cucavé bonbóny, které Vám usnadní dýchání a navodí pocit zvěžího dechu. Desinfikují ústa a napomáhají ke snížení negativního prostředí v dýchacím ústrojí.

Součástí Air drops je doTERRA  Air = Breathe, velmi oblíbená respirační esenciální směs, podporující zdraví dýchacího systému. Napomáhá při kašli, zahlenění, rýmě, astma. Je skvělým pomocníkem při plicních onemocněních. Je velmi vhodný pro alergiky. doTerra Air se stala velmi oblíbenou směsí u chrápajících osob. Jeho příjemné osvěžující aroma je využíváno pro čistění vzduchu a svěží dýchání.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Air Drops cucavý bombón se směsí esenciálních olejů, která uklidňuje dýchací cesty. Tato osvědčená kombinace esenciálních olejů Pure Tested Grade s certifikací CPTG je určena pro pohodlnější využívatí výhod doTERRA Air.  Jedinečné esencialní oleje mohou být dodány přímo do úst a do krku v těchto skvěle chutných pastilkách.

Obsahuje: esenciální oleje z citronu, máty peprné, eukalyptu, tymiánu, melissy a kardamomu

Jsou baleny jednotlivě, proto je můžete pohodlně nosit v kabelce v potřebném množství.

Skladujte na suchém místě.

Jsou obohaceny o sladký základ organického třtinového cukru. Bez přidaných umělých barviv nebo chutí.

Proč mám tyto bonbóny ráda: "Dodávají mému dechu a ústům skvělou chuť. Pomáhají mi vždy při dýchacích obtížích. Vždy se hodí mít je po ruce "