AIR - BREATHE - respirační směs - astma, zahlenění, rýma, chřipka, kašel, zánět průdušek, plic

Kód: 158/15
60 hodnocení
974 Kč 805 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra Air - Breathe (olej dechu) je velmi oblíbená respirační esenciální směs, podporující zdraví dýchacího systému. Napomáhá při kašli, zahlenění, rýmě, astma. Je skvělým pomocníkem při plicních onemocněních. Je velmi vhodný pro alergiky. doTerra Air se stala velmi oblíbenou směsí u chrápajících osob. Jeho příjemné osvěžující aroma je využíváno pro čistění vzduchu a svěží dýchání.

Může pomoci při:

 • podpora dýchacího systému, astma, zahlenění, rýma, chřipka, kašel, zánět průdušek, plic
 • zklidnění dýchání při alergiích
 • chrápaní
 • zklidnění při citových zraněních

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Air - Breathe (olej dechu)  je velmi oblíbená respirační esenciální směs, podporující zdraví dýchacího systému. Napomáhá při kašli, zahlenění, rýmě, astma. Je skvělým pomocníkem při plicních onemocněních. Je velmi vhodný pro alergiky. Jeho příjemné osvěžující aroma je využíváno pro čistění vzduchu a svěží dýchání.

Může pomoci při:

 • podpora dýchacího systému, astma, zahlenění, rýma, chřipka, kašel, zánět průdušek, plic
 • zklidnění dýchání při alergiích
 • chrápaní
 • zklidnění při citových zraněních

Napomáhá proti chrápání.

Velmi oblíbená esenciální směs, jejíž osvěžující aroma je využíváno pro navození pocitu čistého a lehkého dechu.

Aromatický popis: Mátový, svěží, vzdušný

Objem: 15 ml

Hlavní složky: vavřínový list, máta peprná, eukalyptus, čajovník, citron, ravensara, kardamon, kafrovník lékařský

doTERRA Air je pozoruhodná směs éterických olejů, která napomáhá udržovat pocit čistých dýchacích cest a snadného dýchání.

doTERRA Air lze aplikovat lokálně na hrudník, záda nebo dolní část chodidel nebo rozptýlit v noci pomocí difuzéru, aby se uklidnily smysly a podpořil klidný spánek.


Tipy na použití:

 • nakapejte do difuzéru
 • inhalujte přímo z dlaní 
 • vetřete na hrudník nebo plosky nohou - lépe v ředěném stavu s frakcionovaný kokosový olej
 • kápněte do difuzéru před spaním pro podporu klidného prostředí

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: 

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.