MITO2MAX - místo kávy, dodává energii, stimuluje organizmus, nedovolí Vám usnout

Kód: 872
1 hodnocení
2 126 Kč 1 757 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTERRA Mito 2 Max je patentovaná směs z rostlinných extraktů dodávající energii a podporující tvorbu zdravé buňkové energie. Používá se jako zdravá náhrada za povzbuzující nápoje s obsahem kofeinu a jiných doplňků pro zvýšení energie a vitality. Mito 2 Max podporuje prokrvení našich orgánů, napomáhá k zvyšování libida u žen i u mužů.  

Může pomoci při:

 • únavě
 • stimuluje organizmus k výkonu
 • nedovolí Vám usnout

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Mito 2 Max je patentovaná směs z rostlinných extraktů dodávající energii a podporující tvorbu zdravé buňkové energie. Používá se jako zdravá náhrada za povzbuzující nápoje s obsahem kofeinu a jiných doplňků pro zvýšení energie a vitality. Mito 2 Max podporuje prokrvení našich orgánů, napomáhá k zvyšování libida u žen i u mužů.  

Mito 2 Max doTerra obsahuje směs, která zlepšuje funkci mitochondrií (zdroj buňkové energie). Podporuje tím naší výdrž a vytrvalost, kterou stárnutím postupně ztrácíme. Pomáhá tělu rychleji se přizpůsobit a znovu se zapojit do různých aktivit našeho života. Zvyšuje i naší duševní energii. 

Mito 2 Max je perfektní způsob jak zvýšit příjem vnějších antioxidantů, kontrolovat tvorbu volných radikálů a každý den maximalizovat hladinu energie.

Může pomoci při:

 • únavě
 • stimuluje organizmus k výkonu
 • nedovolí Vám usnout

obsahuje: 

 • Acetil-L- karnitin - podporuje mitochondriální funkce, duševní zdraví a prokrvení mozku
 • Litchi chinensis (olygonol) - antioxidační směs, chrání buňky před volnými radikály a oxidací (před jejich poškozením)
 • výtažek z kořene Ashwaganda (herb ode the ages) - mnoho let se používá pro zvyšování energie, prokrvení, podporu imunity a libida. Má vliv na náladu, spánek i snižováni stresu
 • Cordiceps (med. houba) - podporuje tvorbu ATP, je antioxidační a obnovuje libido u mužů i žen 
 • křen amerického ženšenu - reguluje hladinu glukózy v krve, chrání před neurodegenerativním onemocněním
 • kyselina alfa-lipoová - ochraňuje antioxidační poškozování mitochondrií v mozku, ke kterému dochází při stárnutí 
 • Koenzym Q10 - tvorba bukové energie
 • fruit extrakt a green tea
 • další složky:  rostlinná hypromeloza, mikrokrystalická celulóza, rostlinné mastné kyseliny, silice

 

balení obsahuje 60 kapslí

použití:  doporučená dávka jsou 2 kapsle denně, ne však před spaním. Určeno pouze pro dospělé osoby.

 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.