Train difuzér + olej

Kód: 1143
3 hodnocení
2 123 Kč 1 755 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

doTerra Train difuzér (Vláček) + esenciální olej Wild Orange oslní hlavně naše malé ratolesti. Je určen především do dětských pokojíčků. Je krásný a veselý. Vypouští páru přímo z komína. Svítí a houká.

Pro vánoční radost Vám ho nabízíme společně s esenciálním olejem Wild Orange.

Nastupovat.. odjíždíme  !   Nejveselejší jízdu k dokonalému zážitku prožijete přímo u vás doma s difuzérem Train ve spojení s esenciálním olejem divokého pomeranče.

Tato časově omezená nabídka doTERRA Train Difuzér je navržena tak, aby radostně napodobovala lokomotivu vypouštějící „páru“ ze svého zásobníku.

Má dokonce vlakovou píšťalku aktivovanou tlačítkem. Děti si zamilují i ​​skládání vláčko-dráhy s vámi, do které se vejdou až tři vystavené 15ml nebo 5ml lahvičky.

Túúú túúúú !

Rozměry vlakového difuzéru:  

22 x 11 x 15 cm. 1 x vlakový difuzér (nabíječka a manuál součástí balení) + esenciální olej Wild Orange.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Train difuzér (Vláček) + esenciální olej Wild Orange oslní hlavně naše malé ratolesti. Je určen především do dětských pokojíčků. Je krásný a veselý. Vypouští páru přímo z komína. Svítí a houká.

Pro vánoční radost Vám ho nabízíme společně s esenciálním olejem Wild Orange.

Nastupovat.. odjíždíme  !   Nejveselejší jízdu k dokonalému zážitku prožijete přímo u vás doma s difuzérem Train ve spojení s esenciálním olejem z divokého pomeranče.

Tato časově omezená nabídka doTERRA Train Difuzér je navržena tak, aby radostně napodobovala lokomotivu vypouštějící „páru“ ze svého zásobníku.

Má dokonce vlakovou píšťalku aktivovanou tlačítkem. Děti si zamilují i ​​skládání vláčkodráhy s vámi, do které se vejdou až tři vystavené 15ml nebo 5ml lahvičky.

Túúú túúúú !

Rozměry vlakového difuzéru:  

22 x 11 x 15 cm. 1 x vlakový difuzér (nabíječka a manuál součástí balení) + esenciální olej Wild Orange.

Automatické vypnutí při vypaření vody.

 

 

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.