doTerra Move diffuser - difuzér

Kód: 1101
15 hodnocení
1 601 Kč 1 323 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

LIMITOVANÁ EDICE

doTerra Move diffuser + Citrus Spring - jsem malý, šikovný a velmi výkonný difuzér. Nejtišší jaký jen může být - téměř neslyšitelný. Přenosný bez nutnosti neustálého napájení. Nabíjím se stejně jako mobilní telefon.

Praktický můžete ho mít všude s sebou. Vejde se i do malé kabelky.

(velikost 12x4cm)

Bonus + 15ml esenciální olej Citrus Spring !

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIMITOVANÁ EDICE

doTerra Move diffuser - jsem malý, šikovný a velmi výkonný difuzér. Nejtišší jaký jen může být - téměř neslyšitelný. Přenosný bez nutnosti neustálého napájení. Nabíjím se stejně jako mobilní telefon.

Praktický můžete ho mít všude s sebou. Vejde se i do malé kabelky. (velikost 12x4cm)

Hlavní výhody:

 • Je nabíjecí, takže se nemusíte omezovat na přítomnost zásuvky.
 • Nabízí 10 minut intenzivního nepřetržitého mlžení a modrého osvětlení – difuzér a osvětlení se po 10 minutách automaticky vypnou.
 • Lze jej používat i během nabíjení – kontrolka během provozu bliká modře a růžově a po 10 minutách se automaticky vypne.
 • Nabitý vydrží až na 2,5 hodiny (vždy po 10 minutách difuzování).
 • Záruka 24 měsíců.

Použití:

 • Otočte horní kryt proti směru hodinových ručiček a otevřete difuzér.
 • Naplňte difuzér čistou vodu z vodovodu o pokojové teplotě.
 • Ujistěte se, že hladina vody nepřesahuje značku pro maximální naplnění.
 • Přidejte 2-5 karty esenciálních olejů doTERRA.
 • Nasaďte zpět horní kryt, zašroubujte jej ve směru hodinových ručiček.
 • Stáhnutím spínače v přední části difuzéru jej zapnete.

Bonus + 15ml esenciální olej Citrus Spring !

doTERRA  Citrus Spring je směs esenciálních olejů připomínající jaro. Olej jehož součástí jsou Wild Orange, Lavender, Bergamot, Balsam Oregon, Clary, Litsea  navozuje vždy pocit svěžesti a relaxace. 

Můžete použit při:

 • úzkost a deprese
 • dodává energii a zvedá náladu
 • regenerace
 • podpora imunity

 

Aromatický popis:  svěží, citrusový, květinový

Objem: 15 ml

Obsah balení: Difuzér + s napájecím USB kabelem, 15ml esenciální olej doTerra Citrus Spring


Tipy na použití:

 • Přidejte pár kapek do tělového neparfemovaného mléka doTerra Lotion a aplikujte na celé tělo. 
 • Pro osvěžující sprchu přidejte do sprchového gelu několik kapek éterického oleje.
 • Chcete-li zažít povzbuzení, kápněte si jednu až dvě kapky do dlaně a zhluboka se nadechněte, poté vmasírujte do zadní strany krku.
 • Pár kapek v difuzéru Vám provoní celý byt a navodí krásnou atmosféru jara, léta a času dovolených.

Osobní dojem:  Vůně Citrus Spring je citrusová, ale zároveň v ní cítím rozkvetlé květy a les. 

Lokální použití: Zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml podkladového oleje a použijte k masáži na požadovanou oblast. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. Pro osvěžující koupel zřeďte 5 kapek s 5 ml podkladového oleje a vlijte do koupele. Vytvořte si parfém smícháním 1 kapky a 10 ml podkladového oleje.

Pozor obsahuje Bergamot a tudíž může být fotosenzitivní !

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.