Pilot difuzér

Kód: 689
98 hodnocení
1 880 Kč 1 554 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Seznamte se s Pilot přenosným difuzérem, který můžete použít všude, kde chcete!

Vezměte si ho s sebou do auta, do práce nebo ho jen tak položte na stůl, kde si zrovna povídáte s přáteli. Kamkoli jdete, Pilot je připraven šířit vaše oblíbené esenciální oleje. Navíc je vyroben z ekologicky šetrných materiálů.

Jde o bezdrátový difuzér značky doTerra. Dokonalý výkon difuzování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s Pilot přenosným difuzérem, který můžete použít všude, kde chcete! Vezměte si ho s sebou do auta, do práce nebo ho jen tak položte na stůl, kde si zrovna povídáte s přáteli. Kamkoli jdete, Pilot je připraven šířit vaše oblíbené esenciální oleje. Navíc je vyroben z ekologicky šetrných materiálů. Jde o jediný bezdrátový difuzér značky doTerra. Dokonalý výkon difuzování.

Difuzér Pilot má duální USB port na 2,4A  autoadaptér na jednoduché dobíjení.

Možnosti použití:

- 4hodinový nepřetržitý provoz (bezdrátový)

- 8hodinový automaticky přerušovaný provoz (bezdrátový)

Návod na použití:
 
 - vrchní část má šroubovací uzávěr
 - vodu naplnit po červenou rysku + přidat požadované esenciální oleje podle libosti (doporučuje se cca 10kap. ale záleží na Vás jakou chcete mít intenzitu vůně)
 - rozsvítí-li  se barva na víčku červeně, znamená to, že difuzér potřebuje nabít
 - modrá či zelená barva určuje výkon a dobu fungování difuzéru, a též zda je v napájení či nikoli
 - difuzér se automaticky vypne pokud se voda vypaří.
 

Dodává se s velmi krásnou a praktickou taštičkou, kde uvnitř naleznete jednotlivé přihrávky na esenciální oleje. Taštička (pouzdro) je vyrobeno z atraktivního, pevného, velmi příjemného materiálu.

Moje osobní poznámka:  fotka tohoto difuzéru zdaleka nevystihuje krásu a kvalitu jako skutečnost. Byla jsem ohromena, když jsem tento difuzér poprvé viděla, a jsem z něj nadšená stále.  Jitka


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.