BIRCH - bříza - záněty, artritida, tendinitida, šlachy

Kód: 386
2 hodnocení
686 Kč 567 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

doTerra Birch - bříza( olej podpory) je jeden ze dvou olejů na světě (druhý je Wintergreen), který přirozeně obsahují methylsalicylát. A tudíž pomáhá při otocích šlach (tendinitida), při artritidě, je protizánětlivý.  Pomáhá zároveň při hojení zlomenin, bolesti svalů, svalové horečce i spasmech. Bříza je ideální pro masáže, poskytuje uklidňující a chladivý účinek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Birch - bříza( olej podpory) je jeden ze dvou olejů na světě (druhý je Wintergreen), který přirozeně obsahují methylsalicylát. A tudíž pomáhá při otocích šlach (tendinitida), při artritidě, je protizánětlivý.  Pomáhá zároveň při hojení zlomenin, bolesti svalů, svalové horečce i spasmech. Bříza je ideální pro masáže, poskytuje uklidňující a chladivý účinek. 

Břízy, které pocházejí z Kanady a Spojených států, mohou růst až do výšky 75 stop. Jejich loupající se kůra poskytuje silné výhody, díky čemuž je esenciální olej z břízy vysoce ceněn a vyhledáván. Bříza je ideální pro masáže, poskytuje uklidňující a chladivý účinek. Difuzování a vdechování oleje Birch je povzbuzující a povznášející.

Bříza a Wintergreen jsou ve skutečnosti jediné rostliny na světě, které přirozeně obsahují methylsalicylát.

Díky sezónnosti a omezené nabídce je éterický olej z břízy nabízen společností DōTERRA pouze jednou ročně, což jej činí ještě více žádoucí mezi éterickými oleji CPTG® (vysoké terapeutické kvality).

Aromatický popis: Sladký, kořenitý, mátový

Objem: 5 ml

Hlavní chemické složky: Methyl Salicylate


Tipy na použití:

  • Vmasírujte do zad a nohou pro chladivý pocit po cvičení. Při zánětech a otocích vmasírujte přímo na bolestivé místo. 
  • Nakapejte několik kapek břízy na bavlněnou kouli a vložte ji do tašky s oblečením a pomůckami na cvičení pro překrytí jakýkéholi zápachu.
  • Aplikujte na pokožku, abyste snížili výskyt vad.

Lokální použití: Zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml podkladového oleje a použijte k masáži na požadovanou oblast. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: ustrašený -> odvážný


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.