MARJORAM - majoránka - svaly, únava, otoky, vysoký krevní tlak

Kód: 452
3 hodnocení
813 Kč 672 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

doTerra Marjoram - majoránka (olej spojování)symbolem štěstí byla už pro staré Řeky a Římany. V moderním pojetí je olej z Majoránky ceněn pro své uklidňující vlastnosti a pozitivní přínosy při zklidňující masáži. Napomáhá při svalových problémech, spazmech, chronické únavě, otokům, modřinám či popálení... Při požití také podporuje zdravý kardiovaskulární a imunitní systém.

Může pomoci při:

 • svalové záněty, spasmy
 • syndrom chronické únavy
 • karpální tunel, artritida
 • otoky, modřiny, popáleniny
 • chronický stres
 • vysoký krevní tlak

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Marjoram - majoránka (olej spojování) se používá v kulinářských jídlech a dodává polévkám, dušeným masům, dresingům a omáčkám jedinečnou chuť. Symbolem štěstí byla Majoránka už pro staré Řeky a Římany. V moderním pojetí je olej z Majoránky ceněn pro své uklidňující vlastnosti a pozitivní přínosy při zklidňující masáži. Napomáhá při svalových problémech, spazmech, chronické únavě, otokům, modřinám či popálení... Při požití také podporuje zdravý kardiovaskulární a imunitní systém.

Může pomoci při:

 • svalové záněty, spasmy
 • syndrom chronické únavy
 • karpální tunel, artritida
 • otoky, modřiny, popáleniny
 • chronický stres
 • vysoký krevní tlak

Použití:

 • Naneste na zadní stranu krku, abyste zmírnili pocity stresu. 
 • Společně s Levandulí a frakcionovým kokosovým olejem podporuje klidný spánek i u dětí - jemná masáž chodidel i zad podél páteře až k týlu.
 • Naneste na svaly před a po cvičení.

Díky mnoha pozitivním účelům byla Majoránka kdysi ve starých kulturách známá jako symbol radosti a štěstí.

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Terpinen-4-ol, trans-sabinene hydrate, γ-terpinene

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Emocionální rovnováha: pochybující x důvěřující


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.