BERGAMOT - psoriáza, závislosti, emoční nerovnováha, ztráta apetitu

Kód: 44
8 hodnocení
1 251 Kč 1 034 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doterra Bergamot (olej sebepřijetí) je esenciální olej s osvěžující citrusovou vůní.

Bergamot je kříženec pomeranče a citronu, který chutná jako limetka. Bergamoty jsou pěstovány především v oblasti italské Kalábrie, odkud i pocházejí. Jíst jako ovoce se nedají, ale jejich silice přináší mnoho jiných rozličných výhod a využití. Často se využívají při výrobě čajů – právě kombinací bergamotového oleje a černého čaje vzniká typický anglický Earl Grey!

Je vyráběn bergamotové kůry lisováním za studena. Vyzkoušejte jeho čistící účinky na tělo i duši! Pokud jej dáte do difuzéru, bergamotové aroma vám doma navodí uklidňující a harmonickou atmosféru.

Může pomoci při:

 • závislosti
 • nespavosti
 • emoční nerovnováze
 • smutku a ztrátě apetitu
 • psoriáze
 • akné a kožní problémy
 • kašel 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bergamot je esenciální olej s osvěžující citrusovou vůní. Je vyráběn bergamotové kůry lisováním za studena. Vyzkoušejte jeho čistící účinky na tělo i duši! Pokud jej dáte do difuzéru, bergamotové aroma vám doma navodí uklidňující a harmonickou atmosféru. Navíc působí jako přírodní repelent.

Víte, co je bergamot? Je to kříženec pomeranče a citronu, který chutná jako limetka. Bergamoty jsou pěstovány především v oblasti italské Kalábrie, odkud i pocházejí. Jíst jako ovoce se nedají, ale jejich silice přináší mnoho jiných rozličných výhod a využití. Často se využívají při výrobě čajů – právě kombinací bergamotového oleje a černého čaje vzniká typický anglický Earl Grey!

použijte při:

 • závislosti
 • nespavosti
 • emoční nerovnováze
 • smutku a ztrátě apetitu
 • psoriáze
 • akné a kožní problémy
 • kašel 

Aromatický popis: Citrusová kořeněná vůně s lehkým květinovým tónem

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Limonene, linalyl acetate, linalool, terpinene, β-pinene

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha:  Nedostatečný  x  Úctyhodný  (vůně vytváří emoce. Pokud nevoní přistupujte k ní pomalu. Smíchejte s vaší libou vůní jiného oleje a Bergamot Vám pomalu začne otevírat bloky v těle způsobené minulostí)

Lze kombinovat například s těmito oleji: Cassia, Smart & Sassy, Kumquat, Grapefruit, Copaiba


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.