RAVINTSARA - Cinnamomun camphora - kožní nemoci, i pro malé děti

Kód: 407
13 hodnocení
548 Kč 453 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doterra Ravintsara je velmi důležitý esenciální olej pro prevenci a léčbu virových onemocnění (dýchací a střevní infekce), specificky působí na neurotropní viry (opary, pásové opary, neštovice, moluska), posiluje imunitu (RS a HIV), posiluje pozitivní vnímání. Tento olej Ravintsara je vhodný i pro malé děti.

Může pomoci při:

 • oparech
 • moluska
 • neštovice
 • dýchací onemocnění
 • posílení imunity

 

Ravintsara, nezameňovat s Ravensarou, pochází z listů Cinnamomum camphora. Použití a přínosy tohoto oleje jsou opravdu četné.

Přestože jsou Ravintsara a Ravensara v rodině Lauraceae, je Ravintsara mírnější a podobnější Eukalyptu a Kafru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doterra Ravintsara je velmi důležitý esenciální olej pro prevenci a léčbu virových onemocnění (dýchací a střevní infekce), specificky působí na neurotropní viry (opary, pásové opary, neštovice, moluska), posiluje imunitu (RS a HIV), posiluje pozitivní vnímání.

Tento olej Ravintsara je vhodný i pro malé děti - při masáži : ředit frakcionovaným kokosovým olejem, mazat na chodidla a kolem páteře až do týlu.

Může pomoci při:

 • oparech
 • moluska
 • neštovice
 • dýchací onemocnění
 • posílení imunity

 

Ravintsara, nezameňovat s Ravensarou, pochází z listů Cinnamomum camphora. Použití a přínosy tohoto oleje jsou opravdu četné. Přestože jsou Ravintsara a Ravensara v rodině Lauraceae, je Ravintsara mírnější a podobnější Eukalyptu a Kafru. Olej Ravintsara je účinný jako osvěžovač vzduchu. Je vhodný ke kombinaci s éterickými oleji, jako je římský heřmánek, Copaiba, Eukalyptus nebo Rosemary, povzbudíte tak svěží atmosféru. Má i skvělé čisticí vlastnosti.

Pročišťuje ovzduší. Skvěle čistí povrchy. Najde uplatnění i v meditační praxi.

Aromatický popis: Svěží, zemitý, dřevitý, pepřový

Objem: 5 ml

Hlavní složky: Eucalyptol, Sabinene, α-terpineol


Tipy na použití:

 • Difuzujte v každé místnosti, kde chcete navodit osvěžující bylinnou vůni - je vhodný i pro malé děti.
 • Zřeďte v nosném oleji jako součást relaxační masáže.
 • Přidejte jednu až dvě kapky do uklidňující solné lázně.
 • Přidejte několik kapek do stříkací láhve s vodou a stříkejte na povrchy nebo ruce.

Lokální použití:

 • Zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml podkladového oleje a použijte k masáži na požadovanou oblast. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.
 • Pro osvěžující koupel přidejte pár kapek se solí a vsypte do koupele.
 • Vytvořte si parfém smícháním 1 kapky a 10 ml podkladového oleje.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.