CANANGA Odorata - kananga vonná - antistresové a relaxační účinky, zdravé buňky

Kód: 647
6 hodnocení
1 606 Kč –30 %
stažený soubor (1)
1 606 Kč –30 % 1 124 Kč 929 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra Cananga Odorta - kananga vonná má antistresové a relaxační účinky. Výrazně podporuje zdraví buněk a má antioxidační efekt. Obsahuje beta-karyofylen, což má ohromný vliv na zvládnutí stresu a koncentraci. Pochází stejně jako Ylalng Ylang z rostliny Cananga odorata, ale Cananga je z druhu macrophylla. Má bohatou květinovou vůni s nádechem dřeva.

Můžete použít na:

  • stres
  • koncentrace
  • nervové a imunitní funkce
  • antioxidační efekt
  • podpora buněk
  • zklidnění pokožky

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Cananga Odorta - kananga vonná má antistresové a relaxační účinky. Výrazně podporuje zdraví buněk a má antioxidační efekt. Obsahuje beta-karyofylen, což má ohromný vliv na zvládnutí stresu a koncentraci. Pochází stejně jako Ylalng Ylang z rostliny Cananga odorata, ale Cananga je z druhu macrophylla. Má bohatou květinovou vůni s nádechem dřeva.

Esenciální olej Cananga a Ylang Ylang pocházejí ze stejného druhu stromu, jde ale o různé odrůdy. Hlavní rozdíl v esenciálním oleji obou odrůd spočívá v tom, že Cananga obsahuje vyšší množství chemické složky Beta-karyofylen. Beta-karyofylen podporuje buněčné funkce a je zvláště uklidňující pro pokožku. Podporuje také nervové a imunitní funkce. 

Odkud pochází esenciální olej z cananga?
Esenciální olej pochází z květu stromu Cananga. Tyto květy visí s úzkými, zelenožlutými okvětními lístky. Květy lze ze stromu sklízet přibližně každé dva měsíce, ale nejlepší období roku je v letních měsících, zejména mezi červnem a srpnem.

Objem: 15 ml

Tip na použití:

- 1-2 kapky do vody veggie kapsle na podporu zdraví buněk a antioxidační efekt

- 3-4 kapky do difuzéru při pocitech stresu

- několik kapek do večerní relaxační koupele

- před spaním masáž chodidel a břicha

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. Výsledkem je hebká a zdravě vypadající pokožka.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru. 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.