DOUGLAS FIR - jedle douglaska - senná rýma, bronchitida, infekce dutin, rýma

Kód: 881
5 hodnocení
1 096 Kč 906 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Prémiový olej Douglas Fir (olej generační moudrosti) z jedle douglasky, má osvěžující, vzdušnou vůni a při lokálním použití napomáhá k čištění pokožky.  Douglaska má jedinečné chemické složení, které je obzvláště bohaté na β-pinen, což přispívá k jeho schopnosti povzbudit optimistické a stimulující prostředí. Jedle Douglaska může být také použita k čištění pokožky a povrchů. Směs Douglasky s citrusovými oleji vytvoří povznášející prostředí a zároveň osvěží vzduch.

Můžete použít při:

  • infekce dutin, senna rýma, bronichitída
  • dýchací obtíže, kašel
  • revmatické potíže, artritida
  • celulitida
  • mentální jasnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiový olej Douglas Fir (olej generační moudrosti) z jedle douglasky, který pochází z mladých stromů na Novém Zélandu, má osvěžující, vzdušnou vůni a při lokálním použití napomáhá k čištění pokožky.  

Douglaska má jedinečné chemické složení, které je obzvláště bohaté na β-pinen, což přispívá k jeho schopnosti povzbudit optimistické a stimulující prostředí. Jedle Douglaska může být také použita k čištění pokožky a povrchů. Směs Douglasky s citrusovými oleji vytvoří povznášející prostředí a zároveň osvěží vzduch.

Douglaska je jehličnan, který přirozeně roste po celé Severní Americe. Tato vysoká, stále zelená jedle je často používána při prodeji vánočních stromků a má citronovou vůni, která je sladká a osvěžující zároveň.

Esenciální olej doTERRA Jedle Douglaska se získává udržitelným způsobem z mladých stromů na Novém Zélandu, kde se jedná o vysoce invazivní druh ohrožující ekosystém země. Sklízením mladých stromů Douglasky a jejich používáním pro éterický olej pomáhá doTERRA v boji proti dopadům stromů na životní prostředí předjíždějících zemi a zároveň poskytuje prémiový esenciální olej z jehličnanů. 

Můžete použít při:

  • infekce dutin, senna rýma, bronichitída
  • dýchací obtíže, kašel
  • revmatické potíže, artritida
  • celulitida
  • mentální jasnost

Objem: 5 ml

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo přidejte pár kapek do dlaní, rozetřete a prodýchejte. 

Vnitřní užití: NE!

Složení: β-pinene, α-pinene, δ-3-carene, sabinene

Emoční rovnováha: zatížený minulostí x moudrý


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.