BALSAM FIR - jedle balzámová - relax, masáž, wellness

Kód: 788
5 hodnocení
753 Kč 622 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

doTerra Balsam fir (jedle balzámová)

Vánoční zimní esenciální olej Balsam Fir (jedle balzámové)  navozuje pocit a vůni čerstvě napadaného sněhu a příjemného svátečního setkání kolem praskajícího ohně v krbu a rozsvíceného vánočního stromku 

Esenciální olej z Jedle balzámové zachycuje výraznou vůni borového lesa v jedné malé lahvičce! Je to osvěžující, čistá a vzdušná vůně, která naladí atmosféru rodinné pohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Balsam fir (jedle balzámová)

Vánoční zimní esenciální olej Balsam Fir (jedle balzámové)  navozuje pocit a vůni čerstvě napadaného sněhu a příjemného svátečního setkání kolem praskajícího ohně v krbu a rozsvíceného vánočního stromku 

Esenciální olej z Jedle balzámové zachycuje výraznou vůni borového lesa v jedné malé lahvičce! Je to osvěžující, čistá a vzdušná vůně, která naladí atmosféru rodinné pohody.

Použití:

  • Difuzujte vůni během setkání s přáteli a rodinou. Vytvoříte tím pohodovou atmosféru.
  • Chcete-li vytvořit osvěžující, dřevitý pokojový sprej, přidejte několik kapek do malé rozprašovací lahvičky s vodou. Můžete smíchat i s dalšími oleji dle vaší libosti. 
  • Zkombinujte několik kapek s neparfémovaným tělovým mlékem nebo tělovým máslem a aplikujte jako součást povzbuzující masáže.
  • Přidejte dvě až tři kapky do teplé koupele se solí k uvolňujícímu prožitku a relaxaci.

Na co se používá balzámová jedle?
Esenciální olej z balzámové jedle lze použít lokálně i aromaticky. Díky uklidňujícím účinkům je to skvělý pomocník při masáži a díky svým čisticím vlastnostem je ideální pro přirozené čištění. Aromaticky vytváří balzámová jedle povznášející, energizující atmosféru.

Objem: 5 ml

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Hlavními chemickými složkami nalezenými v Jedli balzámové jsou beta-pinen a alfa-pinen, které přispívají k očistným schopnostem tohoto oleje. Tyto složky jsou prospěšné pro zdravě vypadající pokožku.

Jak využít esenciální olej z balzámové jedle:
- Historicky domorodí Američané používali balzámovou jedli pro různé rituální a wellness účely. Dnes se často používá pro svou brilantní vůni. Vytváří velmi příjemnou, jasnou, svěží atmosféru. Rozptylte balzámovou jedli po celém domě a zažijte její majestátní vůni.

- Nakonec využijte čisticích vlastností Jedle balzámové a přidejte ji k přírodnímu čističi. Několik kapek divokého pomeranče a jedle balzámové ve spreji s vodou vede k jednomu z nejlépe vonících kuchyňských čističů všech dob!


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.