HAWAIIAN SANDALWOOD - havajské santalové dřevo - nádory, ADHD, jizvy, akné

Kód: 863
10 hodnocení
3 233 Kč 2 672 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

doTerra Hawailian Sandalwood - Santalové dřevo  - olej posvátného uctívání. Svou sílou je přirovnáván k velmi vzácným olejům jako je Kadidlo, Myrha, Copaiba.

Napomáhá při:

 • těžkých nemocech ADHD/ADD, Alzheimer i nádory
 • dokáže ovlivnit funkci testosteronu, podporuje potenci
 • pomáhá snižovat i nedokonalosti pleti (jizvy, akné)
 • při meditaci

Sladká, dřevitá vůně santalového dřeva je jedna z výhod tohoto esenciálního oleje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Hawailian Sandalwood - Santalové dřevo  - olej posvátného uctívání. Svou sílou je přirovnáván k velmi vzácným olejům jako je Kadidlo, Myrha, Copaiba.

Napomáhá při:

 • těžkých nemocech ADHD/ADD, Alzheimer i nádory
 • dokáže ovlivnit funkci testosteronu, podporuje potenci
 • pomáhá snižovat i nedokonalosti pleti (jizvy, akné)
 • při meditaci

Sladká, dřevitá vůně santalového dřeva je jedna z výhod tohoto esenciálního oleje. 

Santalové dřevo součástí vonných dřevin, které si však na rozdíl od jiných aromatických dřevin udržují svou vůni po celá desetiletí. Dřevo i olej jsou po staletí vysoce ceněny a santalové dřevo se v historii používalo při mnoha činnostech. Tradičně se používalo jako kadidlo při náboženských obřadech a k posílení meditace. Egypťané jej používali k balzamování. Esenciální olej ze Santalového dřeva je velmi prospěšný pro pokožku. Může pomoci snížit výskyt nedokonalostí pokožky a podporuje zdravou a hladkou pleť. Olej ze Santalového dřeva má sladkou, dřevitou vůni, která se často používá při meditaci.

Objem: 5 ml

Tipy na použití:

 • Pro domácí lázeňský zážitek naplňte velkou misku pářící vodou, poté si na obličej naneste jednu až dvě kapky esenciálního oleje ze santalového dřeva a zakryjte hlavu ručníkem. Umístěte obličej nad vypařující se vodu. Vaše pokožka se bude cítit vyživená a omlazená.
 • Naneste jednu až dvě kapky na mokré vlasy, abyste obnovili vlhkost a dodali vlasům hedvábný lesk.
 • Vdechujte santalové dřevo přímo z dlaní nebo rozptylujte, abyste snížili napětí a vyvážili emoce.
 • Pár kapek s vodou v difuzéru ovlivní vaše emoce a pocítíte uklidnění a relaxaci.

Použití:

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Přidejte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru, nebo rozetřete pár kapek ve dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: prázdný x obdařený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.