ANTI-AGING EYE CREAM - oční krém proti vráskám

Kód: 1086
1 hodnocení
1 903 Kč 1 573 Kč bez DPH
Na objednávku do 7dnů
Položka byla vyprodána…

doterra Anti-Aging Eye Cream - Oční krém je klinicky testovaný oční krém proti stárnutí. Zaměřuje se na známky stárnutí v jemném očním okolí a pomáhá snižovat výskyt jemných linek a vrásek již od prvního použití i v průběhu času. Aplikátor v podobě kovové kulička eliminuje otoky. 

 • hydratuje
 • snižuje výskyt tmavých kruhů
 • potlačuje otoky
 • zlepšuje pevnost jemného očního okolí

Obsahuje esenciální oleje z kadidla, ylang ylang a blue tansy

Detailní informace

Detailní popis produktu

doterra Anti-Aging Eye Cream - Oční krém je klinicky testovaný oční krém proti stárnutí. Zaměřuje se na známky stárnutí v jemném očním okolí a pomáhá snižovat výskyt jemných linek a vrásek již od prvního použití i v průběhu času. Aplikátor v podobě kovové kulička eliminuje otoky. 

 • hydratuje
 • snižuje výskyt tmavých kruhů
 • potlačuje otoky
 • zlepšuje pevnost jemného očního okolí

Oční krém proti stárnutí dōTERRA kombinuje esenciální oleje CPTG™ z kadidla, ylang ylang a blue tansy cílí na známky stárnutí v jemné oblasti očí a pomáhají redukovat jemné linky a vrásky. Toto inovativní složení hydratuje, snižuje výskyt tmavých kruhů a zlepšuje pevnost a tonus pleti.

V olejích obsažený Bakuchiol je rostlinná složka, která pomáhá redukovat výskyt jemných linek a vrásek a chrání pleť před budoucími známkami stárnutí. Jedinečný ocelový aplikátor ve tvaru válečku chladí a zklidňuje pokožku pod očima, čímž pomáhá snižovat výskyt otoků a tmavých kruhů, a zároveň jemně nanáší krém na cílená místa.

Výhody:

 • Olej ze semen luční pěny poskytuje hloubkovou hydrataci
 • Biopolymery z pullulanu a extraktu z červených řas poskytují znatelný vypínací a liftingový efekt již od prvního použití
 • Bakuchiol pomáhá tonizovat a vypínat pokožku, což přispívá ke zlepšení vzhledu jemných linek a vrásek a pomáhá předcházet budoucím známkám stárnutí pleti

Použití:

Stiskněte pumpičku, dokud se kolem válečku neobjeví malé množství produktu. Jemným tlakem nanášejte na oblast pod očima, dokud se krém nevstřebá. Používejte ideálně každé ráno a večer.

Složení:

acetyltetrapeptid-2, Betaine, Boswellia carterii (Frankincense) olej, Cetearylalkohol, chlorfenen, dimethikon, extrakt, extrakt z cibule Leucojum aestivum, extrakt z kořene Yucca schidigera, fenethylalkohol, Geranium (Geranium) Gerol Olej, Glycerin, glyceryl-kaprylát, Glycerylstearát, hydroxid sodný, Jasminum grandiflorum (Jasmine), Kaprylové/Kaprinové triglyceridy, kaprylyl glykol, karbonát sodný, kyselina kaprylhydroxamová, Levandule lékařská (esenciální olej), Olea europaea (Olive) Ovoce Nezmýdelnitelné, palmityl tripeptid-5, silica, sodná sůl, tokoferol, tokoferyl acetát, Vitis vinifera (Hroznový) Olej ze semen, Voda, Xanthanová guma

Objem: 15ml


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.