HYDRATING CREAM - hydratační krém

Kód: 967
5 hodnocení
1 528 Kč 1 263 Kč bez DPH
Na objednávku do 7dnů
Položka byla vyprodána…

doTerra Hydrating Cream - Hydratační krém doTERRA, bohatý na zvláčňující látky a probiotika, poskytuje pokožce intenzivní hydrataci a výživu a zlepšuje její přirozené zdraví a krásu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Hydrating Cream - Hydratační krém doTERRA, bohatý na zvláčňující látky a probiotika, poskytuje pokožce intenzivní hydrataci a výživu a zlepšuje její přirozené zdraví a krásu.

Intenzivní vlhkost, na kterou vaše pokožka čeká. Hydratační krém doTERRA je bohatý na probiotika, která pokožce poskytují intenzivní hydrataci a výživu, pomáhají redukovat vzhled jemných linek a vrásek a napomáhají obnově kožní bariéry pro pružnější a mladistvě vypadající pleť. Poskytuje dávku aktivní vlhkosti, aniž by zanechal pocit mastnosti.

Pečlivě vybrané přísady jsou navrženy tak, aby omlazovaly vzhled zralé pokožky a také pomáhal snižovat viditelné známky stárnutí. Probiotika posilují přirozenou bariéru pokožky a pomáhají zlepšovat její přirozené zdraví a krásu. Ideální pro denní nebo noční použití.

 

Návod k použití
Lokální: Aplikujte na vyčištěný obličej a krk. Používejte ráno a večer.

Výhody
- Kakaové máslo je bohaté na živiny, které kromě toho, že působí jako kondicionér, pomáhá udržovat pokožku hydratovanou.
- Lactococcus Ferment Lysate pomáhá posilovat přirozenou bariéru pokožky a pomáhá podporovat její celkové zdraví a mladistvý vzhled.
- Extrakt z Laminaria digitata (Oarweed) pochází z řas bohatých na aminokyseliny a polypeptidy a je kombinován s extraktem z pelyňku, aby zjemnil a zklidnil pokožku.

Objem: 50 ml


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.