ANTI-AGING MOISTURIZER - hydratační krém proti stárnutí

Kód: 970
6 hodnocení
1 588 Kč 1 312 Kč bez DPH
Na objednávku do 7dnů
Položka byla vyprodána…

Anti-aging moisturizer - Hydratační krém proti stárnutí kombinuje silné vonné oleje s peptidy a rostlinami, především se soustředí na viditelné známky stárnutí a zároveň zvlhčuje a zjemňuje pokožku.

- Obsahuje vodný extrakt ze spících cibulí Summer Snowflake (Leucojum aestivum), které podporují jasnější a rovnoměrnější tón pleti.
- Obsahuje přísady, které vyživují pokožku a pomáhají snižovat výskyt vrásek.
- Extrakt z oliv je speciálně navržen pro zvlhčení a celkovou péči o pokožku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anti-aging moisturizer - Hydratační krém proti stárnutí kombinuje nejmodernější ingredience s vonnými oleji CPTG® z levandule, jasmínu, pelargónie a kadidla, které zvlhčují a zjemňují pokožku a zároveň poskytují péči proti stárnutí.

Peptidy a rostliny se zaměřují na viditelné známky stárnutí tím, že zlepšují tón pleti a hydratují pokožku, pomáhají udržovat pleť mladou a pomáhají snižovat budoucí viditelné známky stárnutí. Peptidy pomáhají zpevňovat a vyhlazovat pokožku, zlepšují její tón a strukturu a pomáhají snižovat výskyt jemných linek a vrásek.

Návod k použití
Lokální: Po vyčištění a tonizaci pleti naneste lehkým dotykem na obličej a krk. Používejte ráno a/nebo na noc.

Výhody
- Obsahuje vodný extrakt ze spících cibulí Summer Snowflake (Leucojum aestivum), které podporují jasnější a rovnoměrnější tón pleti.
- Obsahuje přísady, které vyživují pokožku a pomáhají snižovat výskyt vrásek.
- Extrakt z oliv je speciálně navržen pro zvlhčení a celkovou péči o pokožku.

Objem: 50 ml

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.