BATH BAR SERENITY - hydratační sprchové mýdlo Serenity

Kód: 914
3 hodnocení
368 Kč 304 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

doTERRA Bath Bar Serenity je hydratační koupelové mýdlo obsahující exkluzivní směs esenciálních olejů Serenity Restful Blend, které jsou velmi uklidňující.

Krásná vůně zklidňuje mysl i duši. Navozuje pocity uvolnění. Od prvního použití si všimnete, že se mýdlo výrazně liší od jiných mýdel, která jste používali dříve.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydratační sprchové mýdlo doTERRA Bath Bar Serenity poskytuje jedinečný pocit, pěnu, aroma a očistný zážitek. Na rozdíl od běžných mýdel s drsnými povrchově aktivními látkami zanechává toto mýdlo pokožku čistou a hebkou. Od prvního použití si všimnete, že se mýdlo výrazně liší od jiných mýdel, která jste používali dříve.

Má jemný pěnivý účinek, snadno klouže po pokožce, důkladně čistí a zvlhčuje jojobovým olejem, rostlinným glycerinem a šťávou z aloe vera.

Toto krásně voňavé mýdlo je plné uklidňující a uvolňující vůně naší doTERRA Serenity® Restful Blend. Přenese vás do stavu blažené pohody. Dopřejte si bohatý, očistný a aromatický lázeňský zážitek s přírodním, skutečně originálním mýdlem doTERRA.

Použití:

Lokální: Používejte ve sprše, vaně nebo u umyvadla. Aby mýdlo vydrželo déle, udržujte ji mezi jednotlivými použitími suchou. Skladujte při pokojové teplotě. Vyvarujte se nadměrného tepla.

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.