SERENITY RESTFUL COMPLEX Softgels - spánek, zklidnění při těžkých životních situacích

Kód: 365
34 hodnocení
980 Kč 810 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

DoTERRA Serenity Restful Complex je jedinečná kombinace esenciálních olejů, připravená pro zkvalitnění spánku a zklidnění stresu i v průběhu dne. Kapsle Serenity Restful Complex blahodárně podpoří Váš odpočinek a uvolní mysl. Kapsle jsou určeny pro vnitřní užití, kdykoliv potřebujete uklidnit nebo se dobře vyspat.

Může pomoci při:

 • neklidný spánek
 • nemoci usnout (neustále kolující myšlenky)
 • těžká psychická traumata
 • zklidnění mysli
 • zklidnění nervové soustavy
 • stres

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DoTERRA Serenity Restful Complex je jedinečná kombinace esenciálního oleje z levandule a přírodních rostlinných extraktů. Kapsle Serenity Restful Complex vám pomůžou získat osvěžující spánek, který potřebujete, aniž byste se následující den cítit omámení a ospalí. 

Může pomoci při:

 • neklidný spánek
 • nemoci usnout (neustále kolující myšlenky)
 • těžká psychická traumata
 • zklidnění mysli
 • zklidnění nervové soustavy
 • stres

 

Spánek je pro náš život zásadní a nedostatek spánku je spojen s mnoha zdravotními riziky a představuje obrovskou zátěž pro vaše tělo. Nedostatek kvalitního spánku ovlivňuje schopnost zhubnout nebo udržet si váhu. Ovlivňuje to, jak se cítíme, učíme a chováme a také má vliv na celkovou pohodu. Je nezbytné podporovat přirozené a regenerační procesy těla.

Komplex kombinuje relaxační výhody esenciálního oleje Levandule a L. Theanin spolu s heřmánkem, marakujou a meduňkou podporují relaxaci a spánek.

Podporuje:

- zdravý a kvalitní spánek

- zmírňuje nespavost

- pomáhá snižovat stres

- napomáhá uklidnění nervového systému a potlačení vyčerpanosti. 

Složení: levandule, L-Theanin, směs extraktů: lemon balm, mučenka, heřmánek, extra panenský olivový olej, potravinářský škrob bez modifikace GMO, glycerin, čištěná voda, maltitol, carrageenan, slunečnicový lecitin, silica

Související produkty: SERENITY® (olej odpuštění)

Obsah balení: 60 softgelových kapslí

Užívání: 1-2 softgelové kapsle před spaním

Emocionální rovnováha: vystresovaný -> přijímající


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.