SERENITY - spánek, nervy, psychické vypětí, zlé myšlenky

Kód: 182
39 hodnocení
1 581 Kč 1 307 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTERRA Serenity Restful Blend (olej odpuštění) je směs esenciálních olejů, která je určena na zklidnění mysli a poklidný spánek. "Vypíná" neustále se vracející myšlenky, které nenechají člověka spát.  Serenity směs je obrovský pomocník při stresových situacích, při velkém psychickém vypětí...zklidňuje nervový systém přírodní cestou. Podporuje klid a relaxaci. Účinky této jedinečné směsi můžete okamžitě pociťovat a nechat se přivést do stavu blaženého odpočinku.

Může pomoci při:

 • neklidný spánek
 • nemoci usnout (neustále kolující myšlenky)
 • těžká psychická traumata
 • zklidnění mysli
 • zklidnění nervové soustavy
 • stres

 

doTERRA Serenity kombinuje esenciální oleje známé pro jejich schopnost zmírnit pocity napětí a uklidnit emoce (např. lavender, cedarwood, ylang ylang, vetiver...)  

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Serenity je směs esenciálních olejů, která je určena na zklidnění mysli a poklidný spánek. Zklidňuje nervový systém při stresových situacích. Podporuje klid a relaxaci. Účinky této vyrovnané směsi můžete okamžitě pociťovat a nechat se přivést do stavu blaženého odpočinku. doTERRA Serenity kombinuje éterické oleje známé pro jejich schopnost zmírnit pocity napětí a uklidnit emoce. Aplikujte lokálně před spaním, abyste snížili obavy a připravili se na klidný spánek.  Tento olej má zemitou vůni, která uklidňuje mysl i smysly.

Může pomoci při:

 • neklidný spánek
 • nemoci usnout (neustále kolující myšlenky)
 • těžká psychická traumata
 • zklidnění mysli
 • zklidnění nervové soustavy
 • stres

 

doTERRA Serenity má silnější účinky než samotná levandule. 

Aromatický popis: Sladký, teplý, pudrový

Objem: 15 ml

Hlavní složky: levandule, cedrové dřevo, kafrovník lékařský, ylang ylang, majoránka, rmen římský, vetiver, výtažek z vanilkových semen, havajské santalové dřevo


 

Související produkty:   Serenity® Restful Complex Softgels

Tipy na použití:

 • Naneste na plosky chodidel před spaním.
 • Přidejte 2–3 kapky do teplé lázně pro relaxační a regenerační zážitek.
 • Naneste 2–3 kapky na zadní stranu krku nebo na srdce pro pocity klidu a míru.
 • Přidejte do difuzéru pro podporu relaxace a odbourání starostí.

Lokální použití: K masáži zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml nosného oleje. Pro koupel zřeďte 5 kapek oleje s 5 ml nosného oleje. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: vystresovaný -> přijímající


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.