ON GUARD DEZINFEKČNÍ MLHA - antibakteriální sprej nejen na ruce

Kód: 353
9 hodnocení
330 Kč 273 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

On Guard dezinfekční mlha čistí ruce a odstraňuje bakterie z pokožky. Hydratační receptura nevysušuje ruce a směs esenciálních olejů doTERRA On Guard poskytuje povznášející a osvěžující aroma citrusů. 

Pokud byste měli mít pouze jeden olej od dōTERRA, je to OnGuard. Dokáže téměř zázraky! Vyhledává velmi rychle nežádoucí prvky v těle, které velmi rychle a úspěšně likviduje!!!  Desinfikuje skvěle ústa a ničí nežádoucí bakterie... pomáhá čistit organizmus.

Můžete použít při:

  • viry, bakterie i plísně
  • nachlazení
  • infekce - přírodní antibiotikum
  • prevence proti nemocem

 Jedná se o ochranou, velmi účinnou směs pocházející již z indiánského kmene Maya. Je to jedna z nejoblíbenějších směsí doTERRA, která si Vás okamžitě získá. Při každodenním  používání podporuje  On Guard přirozené funkce imunitního systému. Díky své jedinečné vůni nabízí produkt voňavou, přírodní alternativu, která velmi účině čistí vzduch od všech nežádoucích prvků. Pár kapek v difuzéru Vám dokáže podpořit čistý vzduch v domácnosti a naladit energizující a povzbuzující vůni. Směs obsahuje tzv.horké oleje. Při aplikaci na kůži, vždy ředit kokosovým olejem! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

On Guard dezinfekční mlha čistí ruce a odstraňuje bakterie z pokožky. Hydratační receptura s extraktem z jablek nevysouší pokožku a zanechá ruce vláčné a hladké. Směs éterických olejů doTERRA On Guard poskytuje povznášející a osvěžující aroma citrusů. 

Přirozeně získaná aktivní složka, ethylalkohol, poskytuje antiseptické vlastnosti, které účinně čistí ruce a zabraňují šíření bakterií. Dezinfekce rukou pomocí této mlhy je ideální pro rodiny s dětmi, ve škole, v práci i na cestách. Ochranná síla směsi olejů je ve formátu, který je praktický, pohodlný a snadno použitelný. Dezinfekční mlha vás zachrání, když nebude mít po ruce vodu a mýdlo. Velikost lahvičky je úplně ideální na cestování a pro používání na cestách. Dá se použít i k dezinfekci rukou v posilovně, k dezinfekci vybavení tělocvičny, klik dveří a nákupních vozíků. 

Složení: alkohol, voda, extrakt z jablka, glycerin, směs olejů (eukalypt, pomeranč, hřebíček, skořice, rozmarýn), benzyl benzoate, eugenol, linalool, limonene

Objem: 27 ml


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.