ON GUARD Touch - viry, bakterie, streptokoky

Kód: 216
29 hodnocení
1 004 Kč 830 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Pokud byste měli mít pouze jeden olej od dōTERRA, je to OnGuard (olej ochrany). Dokáže téměř zázraky! Vyhledává velmi rychle nežádoucí prvky v těle, které velmi rychle a úspěšně likviduje!!!  Desinfikuje skvěle ústa a ničí nežádoucí bakterie... pomáhá čistit organizmus.

doTerra On guard Touch je forma s kuličkovým aplikátorem bezpečně naředěná frakcionovaným kokosovým olejem a přichystaná na přímé nanášení na kůži.

Můžete použít při:

  • viry, bakterie i plísně
  • nachlazení
  • infekce - přírodní antibiotikum
  • prevence proti nemocem

Detailní informace

Detailní popis produktu

dōTERRA On Guard Touch poskytuje šetrnou a pohodlnou metodu aplikace směsi éterických olejů On Guard. dōTERRA On Guard Touch, který je ideální pro děti i dospělé, lze aplikovat lokálně na hrudník a dolní část chodidel, v době vysokých sezónní výkyvů, a zažít jeho povzbuzující, povznášející aroma.

 Jedná se o ochranou, velmi účinnou směs pocházející již z indiánského kmene Maya. Je to jedna z nejoblíbenějších směsí doTERRA, která si Vás okamžitě získá. Při každodenním  používání podporuje  On Guard přirozené funkce imunitního systému. Díky své jedinečné vůni nabízí produkt voňavou, přírodní alternativu, která velmi účině čistí vzduch od všech nežádoucích prvků. Pár kapek v difuzéru Vám dokáže podpořit čistý vzduch v domácnosti a naladit energizující a povzbuzující vůni. Směs obsahuje tzv.horké oleje. Při aplikaci na kůži, vždy ředit kokosovým olejem! 

Aromatický popis: teplá, kořenitá, kafrová, dřevitá

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: Frakcionovaný kokosový olej, divoký pomeranč, hřebíček, skočice, ekalyptus, rozmarýn


Tipy k použití:

  • Aplikujte na hrudník nebo chodidla v době vysokých sezonních výkyvů.
  • Použijte na dlaně pro pročištění pokožky.
  • Aplikujte na zápětí nebo pulzní body pro energizující aroma během celého dne.

Aplikujte na požadovanou část těla. Přečtěte si upozornění níže.

Emocionální rovnováha: napadený -> chráněný


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Vyhněte se slunečnímu světlu nebo UV paprskům po 12 hodin po použití produktu. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.