LEMON EUCALYPTUS - citronový eukalyptus - kašel, astma, křeče, opary, plísňové infekce

Kód: 935
8 hodnocení
610 Kč 504 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Lemon Eucalyptus  olej chránící domov, říká se mu též blahovičník citronovonný, nebo také korymbie citroníková). Tento olej napomáhá uvolňovat psychiku a tudíž lze říct, že se jedná o  sedativní olej. Při masáži hrudi otevírá průdušky, je skvělý při bronchitidě, uvolňuje křeče (kašel), astma. Pomáhá snižovat horečku a výborně funguje na opary. Lemon Eucalyptus doTERRA je nejúčinnější ze všech druhů eukalyptu na plisňové infekce (nejlépe ještě v kombinaci s Tea Tree). Je skvělý i jako repelent. Odpuzuje hmyz (zejména šváby a rybenky). V kombinaci s levandulí a tea tree napomáhá zbavit  se vší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lemon Eucalyptus by měl být vhodný i pro těhotné ženy, citlivé osoby, i děti (nutné však ředit s kokosovym olejem). 

Tento olej napomáhá uvolňovat psychiku a tudíž lze říct, že se jedná o  sedativní olej. Při masáži hrudi otevírá průdušky, je skvělý při bronchitidě, uvolňuje křeče (kašel), astma. Pomáhá snižovat horečku a výborně funguje na opary. Lemon Eucalyptus doTERRA je nejúčinnější ze všech druhů eukalyptu na plisňové infekce (nejlépe ještě v kombinaci s Tea Tree). Je skvělý i jako repelent. Odpuzuje hmyz (zejména šváby a rybenky). V kombinaci s levandulí a tea tree napomáhá zbavit  se vší ale i lupů.

Přidejte do láhve s rozprašovačem k čištění povrchů a osvěžení každé místnosti. Difuzujte esenciální olej Citronový eukalyptus pro povzbuzení pozitivního prostředí.


Přidejte jednu až dvě kapky do dlaně, promněte a nadechněte se, aby se váš den pozvedl a rozjasnil. Během rutiny péče o pleť přidejte jednu až dvě kapky oleje z Citronového eukalyptu do svého oblíbeného čističe pleti. Smíchejte tři až čtyři kapky ve frakcionovaném kokosovém oleji pro uklidňující a povznášející masáž.

Objem: 15 ml

Použití:

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.