LEMON - citrón - očista, ledvinové a močové kameny, zvyšuje zásadovost, zadržování vody

Kód: 110/15
36 hodnocení
457 Kč 378 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra Lemon - citron (olej soustředění) patří k nejprodávanějším olejům. Je vyráběn lisováním citronové kůry za studena. Citronová vůně poskytuje povzbuzení po celý den a navozuje dobrou náladu. Hlavním úkolem oleje Lemon je čistit!  Čistit vzduch od patogenů, tělo od toxinu, povrchy od bakterií…Lemon je dokonalý při očistě organizmu (střev a močových cest). Dodává nezbytné vitamíny pro naše tělo. Pro aromaterapeutické účinky přidejte několik kapek citronového oleje do vašeho difuzéru pro osvěžení vzduchu i mysli.

Citronový olej se dá využít v i domácnosti, neboť dokáže čistit různé povrchy. Vyzkoušejte také nanést kapku na vatový tamponek a použít jej k odstranění mastných skvrn nebo zbytků samolepky z povrchu.

Může pomoci při:

 • ledvinové a močové kameny
 • infekce a bolesti v krku
 • podpora trávení
 • zvyšuje zásaditost
 • podrora trávení a zadržování vody 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Lemon - citron (olej soustředění) patří k nejprodávanějším olejům. Je vyráběn lisováním citronové kůry za studena. Citronová vůně poskytuje povzbuzení po celý den a navozuje dobrou náladu. Pro aromaterapeutické účinky přidejte několik kapek citronového oleje do vašeho difuzéru pro osvěžení vzduchu i mysli. Citronový olej se dá využít v i domácnosti, neboť dokáže čistit různé povrchy. Vyzkoušejte také nanést kapku na vatový tamponek a použít jej k odstranění mastných skvrn nebo zbytků samolepky z povrchu.

Může pomoci při:

 • ledvinové a močové kameny
 • infekce a bolesti v krku
 • podpora trávení
 • zvyšuje zásaditost
 • podrora trávení a zadržování vody 

Aromatický popis: Čistá, svěží a jasná citrusová vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Limonene, β-pinene, γ-terpinene

Umíte si představit život bez citronu? Tyto výrazně citrusové plody jsou pro jejich výrazně kyselou chuť nejčastěji využívány v kuchyni. Citrony rostou na citronovníku, který původně pochází z jihovýchodní Asie. Pro zajímavost, na jednu 15ml lahvičku je potřeba 75ks citronové kůry. 


Citrus limonový – silice – účinky:

 • Normální funkce dýchacího systému
 • Krevní oběh mozek 
 • Paměť 
 • Normální činnost jater
 • Normální hladina cholesterolu v krvi hladina lipidů

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: nevnímající -> mentálně napojený

Lze kombinovat například s těmito oleji: Lavender, PeppermintRosemary, Dill, Sunny Citrus, InTune, Green Mandarin, Lemon Myrtle


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.