LEMONGRASS - citronová tráva - očista organizmu, paraziti, štítná žláza, cholesterol, vředy

Kód: 113
8 hodnocení
465 Kč 384 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

doTerra Lemongrass (olej čištění) vás osvěží nasládlou a mírně štiplavou vůní citronové trávy.  Tři kapky přidané do difuzéru příjemně provoní váš domov a zároveň jej vyčistí od negativní energie i hmyzu. Lemongrass je také ideální pro masáž těla po náročném tréninku. Společně s doTerra Deep Blue vytvoří protizánětlivou směs, kterou ocení lidé při zánětech kloubů. Vytvořte si zklidňující masážní olej smícháním jedné až dvou kapek s podkladovým rostlinným olejem a promasírujte si záda a svaly.

Může pomoci při:

 • čistí lymfu
 • proti parazitům a helikobakter
 • imunitní systém a klouby
 • podpora štítné žlázy
 • vysoký cholesterol
 • očista od těžkých kovů
 • žaludeční vředy a těžké nemoci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Lemongrass vás osvěží nasládlou a mírně štiplavou vůní citronové trávy. Tři kapky přidané do difuzéru příjemně provoní váš domov a zároveň jej vyčistí od negativní energie i hmyzu. Lemongrass je také ideální pro masáž těla po náročném tréninku. Společně s doTerra Deep Blue vytvoří protizánětlivou směs, kterou ocení lidé při zánětech kloubů. Vytvořte si zklidňující masážní olej smícháním jedné až dvou kapek s podkladovým rostlinným olejem a promasírujte si záda a svaly. 

Může pomoci při:

 • čistí lymfu
 • proti parazitům a helikobakter
 • imunitní systém a klouby
 • podpora štítné žlázy
 • vysoký cholesterol
 • očista od těžkých kovů
 • žaludeční vředy a těžké nemoci

Aromatický popis: Bylinková, kouřová a citrusová vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Geranial, neral, Geraniol

V českém odborném názvosloví najdete citronovou trávu pod názvem voňatka citronová. Jedná se o až půl metru vysokou a vytrvalou tropickou trávu, která pochází z Asie. Je nezbytným dochucovadlem asijských jídel jako jsou polévky či pokrmy z hovězího masa a ryb. Lemongrass se využívá také v kosmetickém průmyslu jako ingredience do parfémů, krémů a koupelnových solí. Vyrábí se parní destilací z listů voňatky citronové.


Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: zablokovaný -> proudící

Lze kombinovat s těmito oleji: Clary Sage, Sandalwood, Oregano, Thyme, Purify, Lemon Myrthle


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.