COMMON MYRTLE - Myrta - zažívácí, močové i plicní obtíže, plísně, kožní vředy

Kód: 1149
1 hodnocení
1 032 Kč 853 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

doterra Myrtle - Myrta obyčejná (olej pokroku) je nazývaná také jako korsické koření. Esenciální olej Myrtle common je antiseptický a stahující. Myrtový olej pomáhá při trávicích, plicních nebo močových infekcích. Je velkým pomocníkem při léčbě hemeroidů či kožních vředů. Odlehčuje těžkým nohám a zabraňuje křečím a bolestem. Je účinný proti produktivnímu a suchému kašli.

Tento starověký olej si jistě zamilujete.

Může pomoci na:

 • akné, vředy, bradavice
 • abnormálně silné krvácení při menstruaci
 • hemerodidy 
 • pálení žáhy
 • na suchý kaše

Detailní informace

Detailní popis produktu

doterra Myrtle - Myrta obyčejná (olej pokroku) je nazývaná také jako korsické koření.

Esenciální olej Myrtle common je antiseptický a stahující. Myrtový olej pomáhá při trávicích, plicních nebo močových infekcích. Je velkým pomocníkem při léčbě hemeroidů či kožních vředů. Odlehčuje těžkým nohám a zabraňuje křečím a bolestem. Je účinný proti produktivnímu a suchému kašli.

Používá se tisíce let jako symbol lásky, úcty, štěstí a štědrosti. Její přínosy jsou znány již od roku 600 před n. l. V Bibli se o ní píše jako o rostlině pročišťující obřady. Tento starověký olej si jistě zamilujete.

 

Může pomoci při:

 • je antiseptický a stahující
 • zažívacích obtížích, trávení
 • plicních onemocnění
 • močových infekcích
 • hemerodidy či kožní vředy
 • na suchý kaše

Myrta obsahu látky, které mohou pomoci bojovat proti plísním a baktériím či otokům.

Použití:

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky ve dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha

Olej je destilovaný vodní párou ze stonku a listů Common Myrle (Myrty obyčejné)

Obsah: 5ml

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.