ROSE Touch - růže - jizvy, vrásky, sebevědomí, libido

Kód: 809
Akce
23 hodnocení
3 367 Kč –30 %
ROSE TOUCH 1400x
3 367 Kč –30 % 2 356 Kč 1 947 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Rose Touch (růže - olej božské lásky) je jedním z nejvzácnějších a nejdražších esenciálních olejů na světě.  Okvětní lístky růže jsou dokonalým zpomalovačem stárnoucí pleti. Zaceluje jizvy i vrásky. Napomáhá zvyšovat ženské libido a u mužů potenci. Zvyšuje sebevědomí a navozuje velmi příjemnou atmosféru. Růže je překrásná romantická vůně, která mění emoce a používá se i jako parfém. 

 

Můžete použít při:

 • stárnutí kůže, zmírnění vrásek
 • zceluje jizvy
 • nízké libido
 • nepravidelná ovulace
 • zvyšuje sebevědomí a napomáhá při depresích
 • napomáhá při impotenci 

doTerra Rose touch je naředěn s frakcionovaným kokosovým olejem a připraven přímo k aplikaci na kůži, je tímto cenově dostupný a velmi praktický.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rose Touch (růže - olej božské lásky) okvětní lístky růže jsou dokonalým zpomalovačem stárnoucí pleti. Zaceluje jizvy i vrásky. Napomáhá zvyšovat ženské libido a u mužů potenci. Zvyšuje sebevědomí a navozuje velmi příjemnou atmosféru. Olej z růže je jeden z nejvzácnějších a nejdražších esenciálních olejů na světě. 

Můžete použít při:

 • stárnutí kůže, zmírnění vrásek
 • zceluje jizvy
 • nízké libido
 • nepravidelná ovulace
 • zvyšuje sebevědomí a napomáhá při depresích
 • napomáhá při impotenci 

doTerra Rose touch je naředěn s frakcionovaným kokosovým olejem a připraven přímo k aplikaci na kůži, je tímto cenově dostupný a velmi praktický.

Růžové okvětní lístky mají sladkou květinovou vůni, která je proslulá v odvětví výroby parfémů a esenciálních olejů. Olej lze nanášet na pulsní body pro zajištění povznášející vůně po celý den. Může se použít k vyrovnání množství vlhkosti pokožky, k omezení výskytu nedokonalostí na pokožce a na podporu zdravého a stejnoměrného odstínu pleti. Olej Růže Touch poslouží jako krásný, romantický osobní parfém, po nanesení na šíji či na zápěstí.

 

POUŽITÍ :
• Jako svůj sladký květinový osobní parfém nanášejte na šíji a zápěstí.
• Po náročném dni použijte při masáži pro povznášející a obohacující zážitek.
• Zařaďte jej do večerní kosmetické péče, pomůže vyrovnat množství vlhkosti v pokožce.
• Použijte dvakrát denně na problematická místa k omezení nedokonalostí pokožky.

Objem: 10 ml

Popis vůní: květinová, suchá, sladká


Hlavní chemické složky: citronellol, geraniol, nerol

Lokální použití: Naneste na pulsní body nebo na požadované místo.

Emocionální rovnováha: IZOLOVANÝ X MILOVANÝ

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.