COPAIBA Touch - copaifera - podpora funkce mozku a srdce, nervový systém, detox jater

Kód: 1119
3 hodnocení
1 169 Kč 966 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Copaiba Touch (olej odhalení) patří mezi velmi významné oleje podporující nervový, kardiovaskulární, imunitního i trávicího systému. Tento olej je velmi výkonný antioxidant. 

Touch verze je určena převážně pro mazážní aplikaci (kuličkový aplikátor), esenciální olej je bezpečně naředěn s kokosovým olejem.

 • nervový systém - uklidňuje při pocitech úzkosti, a podporuje zdravé fungování 
 • podporuje funkci mozku (proti cévních mozkových příhodách, traumatickém poškození míchy) 
 • proti bolesti hlavy (migrény)
 • podporuje funkci srdce
 • napomáhá při vysokém krevním tlaku
 • preventivně se užívá pro detoxikaci jater

V této formě není určen do difuzéru. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Copaiba Touch (olej odhalení) patří mezi velmi významné oleje podporující nervový, kardiovaskulární, imunitního i trávicího systému. Tento olej je velmi výkonný antioxidant. Touch verze je určena převážně pro mazážní aplikaci (kuličkový aplikátor), esenciální olej je bezpečně naředěn s kokosovým olejem.

 • nervový systém - uklidňuje při pocitech úzkosti, a podporuje zdravé fungování 
 • podporuje funkci mozku (proti cévních mozkových příhodách, traumatickém poškození míchy) 
 • proti bolesti hlavy (migrény)
 • podporuje funkci srdce
 • napomáhá při vysokém krevním tlaku
 • preventivně se užívá pro detoxikaci jater

 

doTerra Copaiba je esenciální olej získávaný parní destilací z pryskyřice stejnojmenných brazilských stromů. Nadchne vás svou jemnou dřevitou vůní se sladkým podtónem. Dopřejte si s tímto olejem uvolňující masáž svalů a šíje nebo využijte jeho schopnosti zklidnit a zjemnit pokožku. Pokud chcete vykouzlit ve vaší domácnosti harmonizující atmosféru, je použití tohoto olejíčku v difuzéru skvělou volbou.

Copaiba společně s Frankincense (kadidlem)  jsou největšími pomocníky pro správné fungování mozku.

Aromatický popis: Kořenitá a dřevěná vůně

Objem: 10ml v kuličkovým aplikátorem

V této formě není určen do difuzéru.  

Hlavní složky: β-caryophyllene

Mohutné stromy copaifera rostou v jižní Americe. Pryskyřice se z nich získává tak, že se kmen navrtá asi ve výšce 60 centimetrů až na jádro a do otvoru se připevní odvodný žlábek. Vytékající pryskyřice je jímána do sudů a strom tak během 2-3 hodin poskytne 20-30 litrů balzámu. Potom se díra zalepí voskem. Tato tvrdá pryskyřice nazývaná jako kopál byla využívána brazilskými domorodci již v 16. století.


Copaiba - účinky:

 • Očista těla
 • Podpora imunity
 • Podpora regenerace buněk
 • Podpora duševní rovnováhy (srdce)
 • Podpora urologického systému (játra, ledviny)
 • Podpora funkce mozku

 

Lokální použití: díky kuličkovému aplikátoru a ředění s doTERRA frakcionovaným kokosovým olejem, můžete aplikovat přímo na pokožku.

Lze kombinovat například s těmito oleji: Frankincense, Helichrysum, Black Pepper, Forgive

Emocionální rovnováha: sužovaný -> vedený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.