LITSEA - astma, kašel, ekzémy, akné

Kód: 1104
1 hodnocení
800 Kč 661 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

doTerra Litsea cubeba - vavřín kabebový (olej zhmotňování) umí podpořit vaši vnímavost, kreativitu, hojnost a radost ze života. Pomůže rozptýlit pochybnosti o sobě a odblokovat váš potenciál. Tento olej rozhodně použijte při plánování, brainstormingu, vizualizaci nebo jednání.

Olej Litsea je skvělou a cenově dostupnou alternativou k oleji Meduňky s podobnými fyzickými a emocionálními vlastnostmi. Také voní velmi podobně jako Citronová tráva, jen o něco více sladce.

Můžete použít při:

 • astma, spazmatický kašel,
 • akutní bolest zad
 • poporodní deprese
 • mastná pokožka, ekzémy
 • bakteriální infekce
 • Má silná čisticí schopnosti 
 • Silný antioxidant
 • Podporuje kardiovaskulární, dýchací a imunitní systém

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

doTerra Litsea (olej projevu a manifestace) umí podpořit vaši vnímavost, kreativitu, hojnost a radost ze života. Pomůže rozptýlit pochybnosti o sobě a odblokovat váš potenciál. Tento olej rozhodně použijte při plánování, brainstormingu, vizualizaci nebo jednání.

Olej Litsea je skvělou a cenově dostupnou alternativou k oleji Meduňky s podobnými fyzickými a emocionálními vlastnostmi. Také voní velmi podobně jako Citronová tráva, jen o něco více sladce.

Můžete použít při:

 • astma, spazmatický kašel,
 • akutní bolest zad
 • poporodní deprese
 • mastná pokožka, ekzémy
 • bakteriální infekce
 • Má silná čisticí schopnosti 
 • Silný antioxidant
 • Podporuje kardiovaskulární, dýchací a imunitní systém

 

Historie:

Litsea (Litsea cubeba, vavřín kabebový) je stálezelený strom nebo keř patřící do čeledi Lauraceae. Právě z jeho plodů se vyrábí olej Litsea – esenciální olej podobný oleji z citronu se širokou škálou působení. Olej Litsea má své kořeny ve východní Asie a má tak velmi dlouhou historii používání v tradičních léčebných procedurách praktikovaných domorodými obyvateli Tchaj-wanu, Japonsku, jižní Číně a jihovýchodní Asii.

Tipy na použití:

 • Díky vysokému obsahu terpenoidů citral se svými složkami geranial a neral má Litsea mnoho schopností čistit a ošetřovat povrchy, včetně pokožky. Geranial a neral se také nacházejí v Meduňce a Citronové trávě, oba mají velmi podobnou vůni a vlastnosti.
 • Druhou primární chemickou složkou Litsea je limonen, který je dobře známý pro své prospěšné vlastnosti zejména pro zdravé dýchací, gastrointestinální, imunitní, buněčné a nervové funkce.
 • Aromaticky a lokálně se Litsea dobře mísí s hlubokými, bohatými vůněmi olejů jako je Santalové dřevo, Kadidlo a Vetiver. Funguje také dobře s květinami jako Ylang Ylang, Růže, Lavender a Geranium. Můžete tak vytvořit svou novou osobní vůni nebo směs do difuzéru.

Rozptylujete-li Litseu ve svém okolí, můžete cítit přiliv svěží energie.

HLAVNÍ VÝHODY A PŘÍNOSY:

Přináší osvěžující a povznášející vůni.
Skvělý čistič povrchů v domácnosti
Používá se v aromaterapii a meditaci pro rovnováhu a inspiraci.
Rozptylujte při práci nebo cvičení a dopřejte si čerstvou energii a stimulaci.

EMOČNÍ PŮSOBENÍ:

Olej projevu
Podpoří vaši vnímavost, kreativitu, hojnost a radost
Rozptylte pochybnosti o sobě, omezující přesvědčení
Odblokujte svůj potenciál
Pomocník při plánování, brainstormingu, vizualizaci nebo jednání

Objem: 15 ml

Lokální použití: Zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml podkladového oleje a použijte k masáži na požadovanou oblast. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. Pro osvěžující koupel zřeďte 5 kapek s 5 ml podkladového oleje a vlijte do koupele. Vytvořte si parfém smícháním 1 kapky a 10 ml podkladového oleje.

Emocionální rovnováha: přetížený x očištěný


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.