HD CLEAR - čistící směs na pleť - dospívající pleť - akné, ekzémy, kazy na pokožce

Kód: 857
15 hodnocení
839 Kč 693 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra HD Clear čistící směs na pokožku. Čistí pleť od nečistot, napomáhá proti výskytu akné a různých kazů na pokožce. HD Clear je pokročilá řada přírodních produktů, které kombinují sílu esenciálních olejů a rostlinných extraktů CPTG ™ a vytvářejí tak výsledky, které chcete a očekáváte - čistou a hladkou pokožku.

Může pomoci při:

  • akné, kazy na pokožce, bakterie
  • nečistota pokožky
  • ekzémy
  • problémová pokožka

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra HD Clear čistící směs na pokožku. Čistí pleť od nečistot, napomáhá proti výskytu akné a různých kazů na pokožce. Přestože příznaky problémové pokožky mohou začít v dospívání, tento problém postihuje jednotlivce všech věkových kategorií, a to jak fyzicky, tak emocionálně. Mnoho lidí zápasí s kožními problémy po mnoho let, zkouší jakékoliv výrobky, často i chemicky nešetrné, aby získali čistou a zdravou pleť.

DōTERRA vytvořila lepší způsob, jak se vypořádat s problémy kůže v jejich zárodku - přirozeně a efektivně. HD Clear je pokročilá řada přírodních produktů, které kombinují sílu esenciálních olejů a rostlinných extraktů CPTG ™ a vytvářejí tak výsledky, které chcete a očekáváte - čistou a hladkou pokožku.

Může pomoci při:

  • akné, kazy na pokožce, bakterie
  • nečistota pokožky
  • ekzémy
  • problémová pokožka

 

Esenciální olej z Černého kmínu, společně s dalšími oleji s certifikací CPTGjsou určené k nanášení na obličej a celé tělo.  Esenciální oleje v HD Clear jsou rozpustné prostřednictvím lipidů v pokožce, což umožňuje dokonalou absorpci a účinnost. Tato směs podporuje čistou a hladkou pleť všech věkových skupin.

Objem: 10 ml

Použití:

Lokální: Naneste na požadované místo pro vyhlazení nedokonalostí na pokožce. Čistěte a hydratujte svoji pokožku. Ideální je použít tuto směs během dospívání při výskytu akné a jiných nedokonalostí pleti. 

Složení: Olej z černého kmínu, list Ho Wood Leaf, list Melaleuca, Litsea Berry, list eukalyptu, esenciální olej z pelargónie

Emocionální rovnováha: sebekritický x přijímací


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.