ARBORVITAE - plísňové a kvasinkové infekce, bakterie, buněčné fungování

Kód: 878
3 hodnocení
1 182 Kč 977 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Arborvitae nebo-li Túje obrovská (olej boží milosti), také známá jako “strom života”, je majestátní svou velikostí a má řadu příznivých účinků.

Můžete použít pouze masážně či difuzně na:

- masážně s frakcionovaným kokosovým olejem

 • plísňové a kvasinkové infekce
 • viry a bakterie
 • dýchací obtíže, nachlazení
 • kožní problémy, buněčné fungování
 • repelent proti hmyzu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arborvitae nebo-li Túje obrovská (olej boží milosti), také známá jako “strom života”, je majestátní svou velikostí a má řadu příznivých účinků.

Můžete použít pouze masážně či difuzně na:

- masážně s frakcionovaným kokosovým olejem

 • plísňové s kvasinkové infekce
 • viry a bakterie
 • dýchací obtíže, nachlazení
 • kožní problémy, buněčné fungování
 • repelent proti hmyzu

Náš esenciální olej z túje se získává z jádra túje obrovské. Je také známá jako západní červený cedr a přirozeně se vyskytuje v Severní Americe (především v Kanadě a na severozápadě Spojených států).

Tento jedinečný zdroj esenciálního oleje z túje má unikátní chemický profil bohatý na metyl-tuját. Dohodnuté zpracovávání tohoto oleje probíhá inovativním, environmentálně odpovědným způsobem, kdy se olej destiluje ze zbytkových materiálů ze dřeva, aby se zajistilo, že stromy nejsou zbytečně kácené kvůli produkci.

Strom Arborvitae je původem z Kanady, kde domorodí indiáni využívali všechny jeho části jednak pro jeho pozitivní účinky na zdraví, ale také na budování plavidel, totemů, košíků a šatstva.

Typy na použití:

 • Naneste na zápěstí a kotníky při túrách.
 • Použijte během meditace pro pocit klidu.
 • Olej z Túje má dřevitou, teplou vůni. Zkombinujte ho s cedrovým dřevem a kadidlem pro domácí kolínskou.

Objem: 5 ml

Použití:

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo kápněte pár kapek do dlaní a prodýchejte.

Vnitřní užití: NE !


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.